Lutfen bakarmisinz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Akdgozlm tarafından oluşturulan Lutfen bakarmisinz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,750 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen bakarmisinz
Konbuyu başlatan Akdgozlm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
8 aydir evliyim ve 27 haftalik hamileyim yasim 17 esimle istiyerek evlendim acaba kanunen bir sikinti yasarmiyim
Resmi nikah olmadığı için sıkıntı olabilir yaştan dolayı canım bende 16 yaşında evlendim 17 yaşında anne oldum ama resmi nikahım vardı anne baba imzası ile yapmıştık sizde o şekilde yapabilirsiniz. 27 haftalık diyorsun hiç hastaneye gitmedin mi şimdiye kadar 🙄

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Güzel kardesim , daha genceciksin , tazeciksin . Ne guzel allah sana evlat nasip edecek . Geleceğin için , evladın için , gercek bir aile olmanız için ne yap et resmi nikahini kıy. Neler dönüyor dünyada. .. karnın burnunda şimdi giy tatlı beyaz bir elbise eşinin de elini tut koşarak gidin nikah kıyın . Bebek doğmadan yapın bunu ... Elinizi çabuk tutun
👌👍

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Resmi nikah yok ise yaştan dolayı her türlü sıkıntı yaşarsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu hevtim çocuk yaşta doğum olacak her türlü sıkıntı hastanelwr bile zor kabul eder

Onu hevtim çocuk yaşta doğum olacak her türlü sıkıntı hastanelr bile zor kabul eder

Sorun zaten yaş çocuk sayılır sıkıntı büyük
Bunu yazdığım zaman aile izniyle nikahı var diye düşünmüştüm bilmiyordum nikahsız olduğunu insaAllah hemen kıyarlar nikahı

Akdgozlm

Kayıtlı Üye
rank
Resmi nikah olmadığı için sıkıntı olabilir yaştan dolayı canım bende 16 yaşında evlendim 17 yaşında anne oldum ama resmi nikahım vardı anne baba imzası ile yapmıştık sizde o şekilde yapabilirsiniz. 27 haftalık diyorsun hiç hastaneye gitmedin mi şimdiye kadar 🙄hastaneye gidiyorum sikinti cikmiyor

Hastaneye gidiyorum herhangi bir sorun cikmadi

Güzel kardesim , daha genceciksin , tazeciksin . Ne guzel allah sana evlat nasip edecek . Geleceğin için , evladın için , gercek bir aile olmanız için ne yap et resmi nikahini kıy. Neler dönüyor dünyada. .. karnın burnunda şimdi giy tatlı beyaz bir elbise eşinin de elini tut koşarak gidin nikah kıyın . Bebek doğmadan yapın bunu ... Elinizi çabuk tutun
Nikhata sikinti yok birkac gune kiyariz ben acaba yasimdan dolayi hastanede sorun cikarmi hapis cezasi varmi

Nikhata sikinti yok birkac gune kiyariz ben acaba yasimdan dolayi hastanede sorun cikarmi hapis cezas
E canm ailen biliyorsa anne baba imzasıyla kıyın nikahı ailen mi karşı
Yok aileminde rizasiyla evledik 2 aydir 17 yasima girmisim evlenirken 16 yasindaydim oyuzden nikah kiyamadik
i var

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Nikhata sikinti yok birkac gune kiyariz ben acaba yasimdan dolayi hastanede sorun cikarmi hapis cezasi varmi

Nikhata sikinti yok birkac gune kiyariz ben acaba yasimdan dolayi hastanede sorun cikarmi hapis cezas

Yok aileminde rizasiyla evledik 2 aydir 17 yasima girmisim evlenirken 16 yasindaydim oyuzden nikah kiyamadik
i var
Sorun çıkmadıysa iyi canım özele mi giriyorsun? Devlette hemen bildiriyorlar diye biliyorum yaşın tutmadığı için

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank

i var
Hadi inşallah bize de haber ver hayırlı haberlerini 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar