Lutfen bakarmisinz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Akdgozlm tarafından oluşturulan Lutfen bakarmisinz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,771 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen bakarmisinz
Konbuyu başlatan Akdgozlm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Akdgozlm

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk otomatik senin soyadını alır baba tanır sa nüfusta babanın nüfusuna geçebilir yasin reşit olmadığı için ailene bilgi verilir canım eğer ailenin bilgisi var ise bu sıkınti olmaz

İnşallah resmi nikah vardır kardeşim. .. çok önemi aman der
Çocuk otomatik senin soyadını alır baba tanır sa nüfusta babanın nüfusuna geçebilir yasin reşit olmadığı için ailene bilgi verilir canım eğer ailenin bilgisi var ise bu sıkınti olmaz.
Esimle amca cocuklariyiz soyadi ayni sikinti yok😁

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Soyadlarınızın aynı olması önemli değil ki. Resmiyette çoccugun kimin evladı olarak göründüğü önemli. Eşinin çocugunun babası olarak görünmesi için acilen resmi nikah yapmalısın. Yoksa ilerde bir sıkıntı çıkınca eşin o çocuk benim değil derse , DNA testi vesaire uğraşmak durumunda kalırsın kanıtlamak ve hak iddia edebilmek için :(

Meleksu

Kayıtlı Üye
rank
8 aydir evliyim ve 27 haftalik hamileyim yasim 17 esimle istiyerek evlendim acaba kanunen bir sikinti yasarmiyim
Resmi nikah yok ise yaştan dolayı her türlü sıkıntı yaşarsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soyadlarınızın aynı olması önemli değil ki. Resmiyette çoccugun kimin evladı olarak göründüğü önemli. Eşinin çocugunun babası olarak görünmesi için acilen resmi nikah yapmalısın. Yoksa ilerde bir sıkıntı çıkınca eşin o çocuk benim değil derse , DNA testi vesaire uğraşmak durumunda kalırsın kanıtlamak ve hak iddia edebilmek için :(
Onu hevtim çocuk yaşta doğum olacak her türlü sıkıntı hastanelwr bile zor kabul eder

Onu hevtim çocuk yaşta doğum olacak her türlü sıkıntı hastanelr bile zor kabul eder

Sorun olmaz bence doktor kontrolünde denk gelmiştim bi kere nikahı yoktu kadının çocuğu sorun etmediler ama senin yaştan dolayi sonradan aileye filan bildirebilirler nikah yoksa
Sorun zaten yaş çocuk sayılır sıkıntı büyük

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Güzel kardesim , daha genceciksin , tazeciksin . Ne guzel allah sana evlat nasip edecek . Geleceğin için , evladın için , gercek bir aile olmanız için ne yap et resmi nikahini kıy. Neler dönüyor dünyada. .. karnın burnunda şimdi giy tatlı beyaz bir elbise eşinin de elini tut koşarak gidin nikah kıyın . Bebek doğmadan yapın bunu ... Elinizi çabuk tutun

Tüm sayfalar yüklendi.