lütfen bi bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan lütfen bi bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,145 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı lütfen bi bakın
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• IMG_20220517_200722.jpg
    IMG_20220517_200722.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 100

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
ayyyy İNŞALLAH YARABBİMMMM🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

e nabizim yok
anladim cnm e nabizin olsaydi bakardik valla içinde rahat ederdi tatlım ama ben sanmiyorum dahs yeni bebisin icin temizlenmed3n tekrar kalman cok zor yani doktor bana öyle demisti ustelik cnn bebisin emiyor ya sut seni koruyor hemen kalmazsin yani belli sure geçtikten sonra anca bence cnm kalirsin sen ne yap ne et emzirmeye calis tatlim cunku bebek birakirsa seni hemi zor buyur tatlim hemi de sana cok zor olur bence sakin mamaya alistirma ztn belli aylarda bebekler bırakmak ister anneyi sen bırakma sakin tatlim zorla da olsa emzirmeye çalış emmedi diye sakin mama verme dahs asla emziremezsin uyku da ver o sekilde emer tatlim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
anladim cnm e nabizin olsaydi bakardik valla içinde rahat ederdi tatlım ama ben sanmiyorum dahs yeni bebisin icin temizlenmed3n tekrar kalman cok zor yani doktor bana öyle demisti ustelik cnn bebisin emiyor ya sut seni koruyor hemen kalmazsin yani belli sure geçtikten sonra anca bence cnm kalirsin sen ne yap ne et emzirmeye calis tatlim cunku bebek birakirsa seni hemi zor buyur tatlim hemi de sana cok zor olur bence sakin mamaya alistirma ztn belli aylarda bebekler bırakmak ister anneyi sen bırakma sakin tatlim zorla da olsa emzirmeye çalış emmedi diye sakin mama verme dahs asla emziremezsin uyku da ver o sekilde emer tatlim
tamam cnm zaten bende az önce inat ettim dedim illaki emeceksin ama ağlamaktan nefesi kesildi artik kalkıp mama yaptım içti öyle

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
inşallah değilimdir yemin ederim ağlarım hastanenin ortasında
Ama sütün korumadigi gibi bir gerçek varken istemiyorsan riske atmışsın. Olabilir de olmayabilir de ama dikkat etmek gerek istemiyorsan. Sen şimdi acaba mi diye stresten de o dediğin belirtileri yaşayabilirsin. Bir de sütünü sağıp biberonla vermeyi denesene. Geçici meme reddi de olabilir 40 dan sonra.

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
aynen hemde nasıl çöktüm valla 23 yasina daha 1 Mayıs ta girdim sanki 53 yasima girdim
Ben kardeşime arka arkaya doğurdu senin gibi arada bir buçuk yaş var çok yıprandı cocuk deyince korkuyor onunkilerde çok yaramazdi gece gündüz durmadilar zor yanı cocuk lar büyüyor ama

bendee o maviş gözlerine😞
Sıcak degilmi Diyarbakır battaniye yi sarmissinda a o yüzden sordum

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben kardeşime arka arkaya doğurdu senin gibi arada bir buçuk yaş var çok yıprandı cocuk deyince korkuyor onunkilerde çok yaramazdi gece gündüz durmadilar zor yanı cocuk lar büyüyor ama

altındaki ince battaniye üstündeki de yarım ortmusum canım valla Diyarbakır sıcak değil biraz esiyor bide bebekler büyüklere göre biraz daha çabuk usuyorlar korkuyorum soğuk almasın diye

doğru diyorsun insan yıpranıyor gerçekten büyüdükçe dertlerde buyuyor ☺️

Ama sütün korumadigi gibi bir gerçek varken istemiyorsan riske atmışsın. Olabilir de olmayabilir de ama dikkat etmek gerek istemiyorsan. Sen şimdi acaba mi diye stresten de o dediğin belirtileri yaşayabilirsin. Bir de sütünü sağıp biberonla vermeyi denesene. Geçici meme reddi de olabilir 40 dan sonra.
olabilir canım deniyecem onu sagmayi

Helee prenses prenses boncuk gözlüm benim
kıyamıyorum yaa Benim yuzumden sutten kesilirse vicdan azabı çekiyorum çok

Canim süt korumuyor kuzenimde süt korur diye korunmadı hamile kaldı❤
ben koruyor diye biliyorum ama burda birkaç kişi korumuyor dedi korkuyorum o yüzden

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
altındaki ince battaniye üstündeki de yarım ortmusum canım valla Diyarbakır sıcak değil biraz esiyor bide bebekler büyüklere göre biraz daha çabuk usuyorlar korkuyorum soğuk almasın diye

doğru diyorsun insan yıpranıyor gerçekten büyüdükçe dertlerde buyuyor ☺️

olabilir canım deniyecem onu sagmayi

kıyamıyorum yaa Benim yuzumden sutten kesilirse vicdan azabı çekiyorum çok

ben koruyor diye biliyorum ama burda birkaç kişi korumuyor dedi korkuyorum o yüzden
Asla korumuyor. Koruyor diyenler denk düşmemiş demek ki olmamış. Normalde bile isteyince hemen olmuyor di mi ? Öyle düşünmek lazım.

Tüm sayfalar yüklendi.