Sorum var lütfen boş geçmeyin arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elanurrr tarafından oluşturulan lütfen boş geçmeyin arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,361 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı lütfen boş geçmeyin arkadaşlar
Konbuyu başlatan elanurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
inanmıyorum ya gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanlara bile yardım etmiyorunuz ben o kişinin halini gördüm bü yüzden bu uygulamay yazdım evet yeni açtim çünkü sesini bürün kadınlara duyurmak istedim arkadaşın durumunu gördüm
Burası yardım dernegimi gebelik değilde yarrdim platformunda bizim mi haberimiz yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güldürdü akşam akşam 😂
😂😂

elanurrr

Kayıtlı Üye
rank
ben bu uygulamayı yeni indirdim benim çoçuğum yok benim yardıma ihtiyacımda yok ben bı kız tanıdım ve yardıma ihtiyacı var bebeği var ve durumunu gördüm bu yüzdenn yazmak istedim fakat bana hakarete yada herhangi bir saygızılıkta bulunmayın insanca konuşun

s
Burası yardım dernegimi gebelik değilde yarrdim platformunda bizim mi haberimiz yok

😂😂

😂😂
soruyla ilgilenmiyorsanız yazmayın ozmaan kardeşim bende şuan sizin olmayan beyninize gülüyorum zihniyeti düşükler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
arkadaşlar bir kardeşimiz var bebeği 3 aylık yardıma ihtiyacı var ve eşide rahatsız kendiside bebği küçük olduğu için çalışamıyor lütfen yardım edin
Öncelikle gebe olmayan bir insan nasıl olurda sırf yardım için böyle bir uygulama arayışına girer? Yada cidden çok yardım toplaysın varsa neden elini kendin taşın altına koymuyorsun? Hadi onu da geçtim kaymakamlık, muhtarlıklar böyle böyle anlatınca hatta belediye bile anlatınca aylık para veriyor bundan bir sizin “sözde arkadaşız” mı yararlanamıyor? Allah korkunuz varsa salın şu uygulamayı ya yok yardım yok şu bu insanda bşraz utanma olur ya benim yardıma ihtiyacım olacak ben acaba hangi uygulamayı indirip millet yardım dilensem diye düşüneceğim ha ?

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

elanurrr

Kayıtlı Üye
rank
Kendin yardım et burayi salın artık niye burası açıkla gebeler var nasılsa kandiririz biri 500 atar

😂😂😂😂 hahahah
evet ben yardım etim galiba seninde yardıma ihtiyacın var bi doktora gir ve cene yapını düzeltir sende boş geçseydin neden yazıyorsun ozmana bakma kardeşim direk engele yada cevap verme

Tüm sayfalar yüklendi.