Sorum var lütfen boş geçmeyin arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elanurrr tarafından oluşturulan lütfen boş geçmeyin arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,359 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı lütfen boş geçmeyin arkadaşlar
Konbuyu başlatan elanurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Manyak mısınız kız 😂😂
Manyadım 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben başladım bile 😂😂😂
😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

evet ben yardım etim galiba seninde yardıma ihtiyacın var bi doktora gir ve cene yapını düzeltir sende boş geçseydin neden yazıyorsun ozmana bakma kardeşim direk engele yada cevap verme
Abla sende varsa banada ateşlesene bi 500 lira hayrına

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar bir kardeşimiz var bebeği 3 aylık yardıma ihtiyacı var ve eşide rahatsız kendiside bebği küçük olduğu için çalışamıyor lütfen yardım edin
Ablacım burası yardım yeri deyil tamam sen yardım istiyorsun ama burası senin aradin yer deyil yanlış yerde arıyorsun yardımı

Sona

Kayıtlı Üye
rank
UYGULAMADA YARDIM POSTLARI AÇMAK YASAK ADI ÜSTÜNDE GEBELİK UYGULAMASI BU YARDIM KURULUŞU DEĞİL
Aynen ya ilk önce hamile kaldimda bu uygulama aklıma geldi acdim ben yokya bu ne sacmalik hamile deyilim ama kimse yardima ihtiyacı var direk bu uygulamı akılarına geliyor 🤦🏻‍♀️evet tamam ihtiyaclari var qonşular akrabaları dostu arkadaşları yokmu hamilelik uygulaması ilk akla geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.