Sorum var Lutfen cevap verin yada bir teselli

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 78 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Lutfen cevap verin yada bir teselli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,251 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen cevap verin yada bir teselli
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Z

Zümre

Guest
Ara ara böyle durumlar oluyorsa yardım alabilirsin canım bununla nasıl başedeceğini bilgili birinin anlatması seni rahatlatabilir
Canim bende almak istiyorum ama vajinamus tedeavisi oldum baya miktar ödedik pek destek almak içinde durum el vermiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarım seninle birtanem🙏🏻
Sağol canimm benim 😥

Dualarım seninle birtanem🙏🏻
Sağol canimm benim 😥

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim bende almak istiyorum ama vajinamus tedeavisi oldum baya miktar ödedik pek destek almak içinde durum el vermiyor

Sağol canimm benim 😥

Sağol canimm benim 😥
Anladım canım. Alla yardımcın olsun herşey sende bitiyor o düşünceler gelmeye başladığında başka şeylerle uğraşıp dikkatini dağıtacak sin. Yapabilirsin

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
33+0 hamileyim sürekli olumsuz şeyler düşünüyorum RABBİM uzak etsin sanki knsr..kötü hastalik olursam diye düşünceler geliyor bu düşünceden basil kurtula bilirim lütfen birseyler söyleyin hamile kalmdan öncede böyleydim sonra gec ti sonra tekrar başladı olumsuz düşünce
Canım progestan vajinadan ilaç gusül bozmaz Hangi yoldan olursa olsun fitil kullanmak, gusül abdestini gerektirmez

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynı sorun bendede vardı canım halende var hatta daha kötüleri evet bir nebze vesvese bu ama ilerisi hastalığa giriyor ankasiyete bozukluğu gibi ve panik atak Allah yardımcımız olsun 🤲🤲🤲ben kendimle cebelleşiyorum bu konuda her an her dakika hep olumsuz yönde düşünceler hep kötü şeyler olacak gibi düşünceler aklımı yitirmekten korkuyorum 😔
Bendede oluyor bazen 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.