Sorum var Lutfen cevap verin yada bir teselli

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 78 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Lutfen cevap verin yada bir teselli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,245 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen cevap verin yada bir teselli
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
D

duyguludur80

Guest
yaşadığınız durumun namaz ya da dua çözmez tabiki kılın okuyun duanızı ancak 21 yy dayiz bu durumun psikolojik bir rahatsızlık canim , tedavi edilmesi gerekir, mutlaka bir psikiyatri den destek alin , tedavi edilmez ise ilerisi daha sıkıntılı olur.. iyilesmeniz icin mutlaka bilimden yana olun , lütfen, saglicakla kalin 🙏♥️

duyguludur

Kayıtlı Üye
rank
33+0 hamileyim sürekli olumsuz şeyler düşünüyorum RABBİM uzak etsin sanki knsr..kötü hastalik olursam diye düşünceler geliyor bu düşünceden basil kurtula bilirim lütfen birseyler söyleyin hamile kalmdan öncede böyleydim sonra gec ti sonra tekrar başladı olumsuz düşünce
yaşadığınız durumun namaz ya da dua çözmez tabiki kılın okuyun duanızı ancak 21 yy dayiz bu durumun psikolojik bir rahatsızlık canim , tedavi edilmesi gerekir, mutlaka bir psikiyatri den destek alin , tedavi edilmez ise ilerisi daha sıkıntılı olur.. iyilesmeniz icin mutlaka bilimden yana olun , lütfen, saglicakla kalin 🙏♥️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
33+0 hamileyim sürekli olumsuz şeyler düşünüyorum RABBİM uzak etsin sanki knsr..kötü hastalik olursam diye düşünceler geliyor bu düşünceden basil kurtula bilirim lütfen birseyler söyleyin hamile kalmdan öncede böyleydim sonra gec ti sonra tekrar başladı olumsuz düşünce
Hamileliğin bu zamanlarında böyle olumsuzluklar düşünmen normal canım oluyormuş kötü kabuslar kendini mutsuz hissetme gibi sen bol bol dua et için ferahlar kötü düşünmeye başladığın an birşeylerle oyalan

Z

Zümre

Guest
Aynı sorun bendede vardı canım halende var hatta daha kötüleri evet bir nebze vesvese bu ama ilerisi hastalığa giriyor ankasiyete bozukluğu gibi ve panik atak Allah yardımcımız olsun 🤲🤲🤲ben kendimle cebelleşiyorum bu konuda her an her dakika hep olumsuz yönde düşünceler hep kötü şeyler olacak gibi düşünceler aklımı yitirmekten korkuyorum 😔
Rabbim yardımcımız olsun İNSAALLAH bebeği kucağıma aldigimda unuturum olumsuz şeyleri İNSAALLAH

Tüm sayfalar yüklendi.