Lütfen hafife almayın..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Lütfen hafife almayın.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,088 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Lütfen hafife almayın..
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay lina

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabir versin :( ne diycegimi hiç bilemiyorum tekmelerini kac gunde hisetmediniz nsl oldu ? Tabi sizi uzmek istemem
38 haftalıkti yavrum duş alıyım demiştim o an kesesi bı farklı geldi normlde oynar sürekli böyle top gibi yani bir değişti uyuyrdur faln diye düşündüm ama sertti karnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sana sabır versin çok zor bende çocuğumun babasını toprağa gömdüm ve evladını bile kucağına alamıcak😭😔 Rabbim hiçbir evladı anasız babasız anayi babayi da evlatsiz koymasın. Sanada kızınada uzun ömürler sağlık sıhhat versin. Rabbim sana sabır versin 😔🙏🤲🕊
Sanada kardeşim Allah razı olsun..

Rabbim sana sabır versin çok zor bende çocuğumun babasını toprağa gömdüm ve evladını bile kucağına alamıcak😭😔 Rabbim hiçbir evladı anasız babasız anayi babayi da evlatsiz koymasın. Sanada kızınada uzun ömürler sağlık sıhhat versin. Rabbim sana sabır versin 😔🙏🤲🕊
Sanada kardeşim Allah razı olsun..
Ben bi leke gordum hemen kosa kosa hastaneye gttm benmle alay ettilerr ..benm cocugama Allah korusun bsi olsa benm cgerm yanck kmsnin yanmyck 🙁 rabbim snaa sabr versn ins cnm ne desem bos senin yuregni soguymazz evlat baska 🙁🙁
Hiç bir seyi hafife alma kardeşim, kimse senin acını anlamaz iş işten geçtikten sonra.Tabiki verende alanda Mevla..olucaksa oluyor ama içinde ki keşkeler insanı bitiriyor ..

Amin ca

Amin canm çok haklısın rabbim sabır varsin asla geçmiyo ewlat acısı canından can çıkıyo bnm bebeğim 9 gün küvezde kaldı bn aklımı oynatıcaktım birşey olursa bn naparım diye ağlamaktan mafettim kendimi ağla bnce bu senin en doğal hakkın kardeşim atma içine rahatlarsın en azından rabbim öbür evladını sana bağışlasın inşallah
Allah razı olsun kardeşim..kendimi boş ta gibi hissediyorum,iki haftaya kadar içimde bir can tasyrdum,hemde öyle ufakta değil tombiş bir bebekti yavrum..Şimdi ne içimde,ne yanımda...

Başınız sağolsun sizi çok iyi anlıyorum benimde bebeğim oldu şuan yasaydı 1 yaşında olcakti bazen bizim elimizden hiç birşey gelmiyo şuanda 9 aylık hamileyim sabrını veriyo ama gerçekten en kötü acı evlat acısı rabbim en kısa sürede size sağlıklı eli ayağı hayırlı bir evlat nasip etsin size ne söylesem hepsi boş rabbim sabır güç versin geride kalan evladiniza sağlık versin
Allah razı olsun cnm..Sizede hayırlı doğumlar versin..En güzel şekilde kucagnza alın..

Son düzenleme:

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar..
Bugün bebeğimi toprağa gömeli 15 gün oldu..İçimi dökeceğim kimse yok,herkes tekrar olur gençsin,bir yavrun var ya diyor..Sanki dışardan bir şey alır gibi..bir daha olur...9 ay ne zorluklarla taşıdığım yavrum o,bir dahaki olucak başka...Burayada çok yazmak istemiyorum, üzmek istemiyorum kimseyi...bu yüzden ağlayamadm düzgün,Ailem üzülmesin, kızım kötü olmasın diye diye.. Deli gibi ağlamak,bağırmak istiyorum..Ben farkedemedim kardeşler 9 ay içimde taşıdığım yavrum,içimde can çekişirken farkedemedim..uyuyordur dedim,kanala girmiştir dedim,hissettim ama konduramadım.. Lütfen ama lütfen basite almayın hareketini hissetmezsiniz öyledir,böyledir demeyin yazın,gidin hemen doktora..Bosverin abartıyrsun desinler iş işten geçicegine..Biraz daha geç kalsaydım yavrumla beraber bende bu hayatta olmuycktm.Düsnyrumda o zaman geride kalan kızım ne olucak tı?...Rabbim hiç bir anneyi evlatsız,hiç bir evladı da annesiz bırakmasın..
Rabbim sabır versin söylenecek tek söz bulamıyorum sürekli bunu düşünüp yıpratma kendini Cennet kapısında seni bekleyen bir meleğin var Rabbim kavuştursun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar