Sorum var Lütfen moral verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde obiranne tarafından oluşturulan Lütfen moral verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,395 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen moral verin
Konbuyu başlatan obiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ukte

ukte

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 😢😢😢
6 aylık bebeğim var ve 7 hafta 6 günlük gebe olduğumu öğrendim şaşkın ve biraz üzgünüm sezeryan ile doğum yaptım korkuyorum 😣😣 morale ihtiyacım var plansızdı korunuyorduk nasıl oldu anlamadım
bende 7 hafta 4 günlük olduğunu öğrendim benimde 6 aylık benimde bi kızım var üstelik prematüre doğdu hala küçük normal doğanlara göre bende önce endişe ettim nasıl bakıcam diye ama sonra beraber büyürler dedim

obiranne

Kayıtlı Üye
rank
bende 7 hafta 4 günlük olduğunu öğrendim benimde 6 aylık benimde bi kızım var üstelik prematüre doğdu hala küçük normal doğanlara göre bende önce endişe ettim nasıl bakıcam diye ama sonra beraber büyürler dedim
Yaaaaa aynı durumdayız prametüre değil ama küçük genede tek tesellim o benimde sezeryan mısımız

Kızlar 😢😢😢
6 aylık bebeğim var ve 7 hafta 6 günlük gebe olduğumu öğrendim şaşkın ve biraz üzgünüm sezeryan ile doğum yaptım korkuyorum 😣😣 morale ihtiyacım var plansızdı korunuyorduk nasıl oldu anlamadım
Korkma canım nasibinde varsa olmuş beraber büyürler rabbimin izniyle sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah 🫶

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 😢😢😢
Canm arkadasimind aoyle oldu simdi ikisi oyun arkadasi oldu kia gibi birlikte buyuyorlar. Olacaga çare yok o yuzden bir an once alış hangi evladinin hayirli oldugunu bilemessin. Ben 5 sene ugrastim 70bine yakin para harcadim ve bircok ilac kullandm amelyat oldum. Senin hemen olmus sukrunu bilmelisin. Saglikla versin fazla dert etmek iyi degil ☺

ukte

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 😢😢😢

Yaaaaa aynı durumdayız prametüre değil ama küçük genede tek tesellim o benimde sezeryan mısımız
yok normal doğum yapıyorum ama erken doğum yapıyorum oğlum 7 aylık kızım 6 aylık doğdu oğlum 40 gün kızım 80 gün yoğun bakımda kaldı

obiranne

Kayıtlı Üye
rank
Canm arkadasimind aoyle oldu simdi ikisi oyun arkadasi oldu kia gibi birlikte buyuyorlar. Olacaga çare yok o yuzden bir an once alış hangi evladinin hayirli oldugunu bilemessin. Ben 5 sene ugrastim 70bine yakin para harcadim ve bircok ilac kullandm amelyat oldum. Senin hemen olmus sukrunu bilmelisin. Saglikla versin fazla dert etmek iyi degil ☺
Yaaaa işte o an öyle düşünemedim ama doğru diyorsunuz hayırlısı sağlıkla gelsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yok normal doğum yapıyorum ama erken doğum yapıyorum oğlum 7 aylık kızım 6 aylık doğdu oğlum 40 gün kızım 80 gün yoğun bakımda kaldı
Yaaaa çok zor bir süreç ve şuan tekrar hamilesiniz rabbim yardımcımız olsun anne olmak çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar