Lütfen okuyun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F2244 tarafından oluşturulan Lütfen okuyun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,746 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen okuyun
Konbuyu başlatan F2244
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F2244

F2244

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık hamileyim bazen kasık ve kasılma gibi tuhaf bir ağrıdan evde bile zor yürüyorum bazende pat diye kesiliyor kaç sefer korku yaşadım acaba bişey olduğu içinmi kesiliyor ağrı diye ama gittim o korkuyla doktora Allaha şükür bebeğim gayet iyi olduğunu söylediler her gittiğimde neden böyle oluyor benim gibi olan varsa lütfen yazarmisniz

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor 20 haftalık hamileyim bebek şuan çok aşağıda olduğu için ağrı oluyor galiba. Cuma günü gitmiştim bende bı sıkıntı yok.

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor 20 haftalık hamileyim bebek şuan çok aşağıda olduğu için ağrı oluyor galiba. Cuma günü gitmiştim bende bı sıkıntı yok.
Ağrı bazenn keskin bazende birden yok olur gibimi sizinde ben bazen sanki hamile değilmişim gibi rahat bazende Ağrı keskin oluyor

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Evet olduğum yerde kalıyorum bazen iki üç saniye sonra geçiyor. İdrar yollarında enfeksiyon varsa belki ondan da olabilir bir baktirin isterseniz. 🤗

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
O zaman çok ta sıkıntı yapma canım eğer doktorda da birşey cikmadiysa ☺️☺️ Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 🤗

Brvn06tkn

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık hamileyim bazen kasık ve kasılma gibi tuhaf bir ağrıdan evde bile zor yürüyorum bazende pat diye kesiliyor kaç sefer korku yaşadım acaba bişey olduğu içinmi kesiliyor ağrı diye ama gittim o korkuyla doktora Allaha şükür bebeğim gayet iyi olduğunu söylediler her gittiğimde neden böyle oluyor benim gibi olan varsa lütfen yazarmisniz
Canm bende 20 haftalik hamileyim bel agrilari cok normal fazla ayakta durmamaya çalış dinlenmeyede ayni şekilde peki oruc tutuyormusun ben tutuyorum da

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Oluyo canm normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar