Lütfen okuyun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F2244 tarafından oluşturulan Lütfen okuyun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,747 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen okuyun
Konbuyu başlatan F2244
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F2244

F2244

Kayıtlı Üye
rank

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık hamileyim bazen kasık ve kasılma gibi tuhaf bir ağrıdan evde bile zor yürüyorum bazende pat diye kesiliyor kaç sefer korku yaşadım acaba bişey olduğu içinmi kesiliyor ağrı diye ama gittim o korkuyla doktora Allaha şükür bebeğim gayet iyi olduğunu söylediler her gittiğimde neden böyle oluyor benim gibi olan varsa lütfen yazarmisniz
Bende aynıyım korkuyorum birden kesilince 15 hafta benim de

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık hamileyim bazen kasık ve kasılma gibi tuhaf bir ağrıdan evde bile zor yürüyorum bazende pat diye kesiliyor kaç sefer korku yaşadım acaba bişey olduğu içinmi kesiliyor ağrı diye ama gittim o korkuyla doktora Allaha şükür bebeğim gayet iyi olduğunu söylediler her gittiğimde neden böyle oluyor benim gibi olan varsa lütfen yazarmisniz
Benimde bu durum idarara çıkınca oluyor idrarım gelince çok kötü bi sancı giriyor yaparken de çile çekteririyor yapıyorum arkasından bi kaç damla daha geliyor rahatlıyorum yarın doktor randevum var sorucam

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Rahim yukarı doğru büyüdüğü için rahmi tutan bağlar geriliyormus ve bu sebepten kasılmalar gerilmeler oluyormuş. Bebeğin buyumesinden dolayı yani korkma doktorda bişey yok dediyse Allah'ın izniyle bişey olmaz egzersiz verdiyse onları da yapabilirsin 🙏❤️

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Ayaklarınızı usutmeyin, çok ayakta kalmayın, oturarak değil genelde ayaklarınızı uzatır pozisyonda istirahat edin, normal oturduğunuz zaman bile hep böyle yapın. Pelvik kaslarınız muhtemelen zayıftır Bebek büyüdükçe baskı artıyor bu yüzden kasıklarına ve vajen yolunuza sancı gibi kramplar giriyor.

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Ayaklarınızı usutmeyin, çok ayakta kalmayın, oturarak değil genelde ayaklarınızı uzatır pozisyonda istirahat edin, normal oturduğunuz zaman bile hep böyle yapın. Pelvik kaslarınız muhtemelen zayıftır Bebek büyüdükçe baskı artıyor bu yüzden kasıklarına ve vajen yolunuza sancı gibi kramplar giriyor.
Teşekkür ederim Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar