Lütfen yardımcı olun arkadaşlar 🤲(Resimli!)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Lütfen yardımcı olun arkadaşlar 🤲(Resimli!) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Lütfen yardımcı olun arkadaşlar 🤲(Resimli!)
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efeannesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebe değilim canım ama istiyoruz 4 aydır deniyoruz ama olmadı bu ay belirtilerm oldu normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama bu şekilde bişey geldi yerleşme kanamasına benzettm sormak istedim inşallah vardır gebelik yarın test yaptırıcam dua edin lütfen 🤲🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebe değilim canım yaa inşallah dediğin gibi yerleşme kanamasıdır istiyoruz 4 aydır deniyoruz ama olmuyor belirtilerim var bunuda yerleşme kanamasına benzettm sormak istedim inşallah vardır yarın test vericem lütfen dua edin 🤲🤗
İnşallah gebesindir canım Allah gönlüne göre versin 🙏 🤲 hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Gebe değilim canım ama istiyoruz 4 aydır deniyoruz ama olmadı bu ay belirtilerm oldu normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama bu şekilde bişey geldi yerleşme kanamasına benzettm sormak istedim inşallah vardır gebelik yarın test yaptırıcam dua edin lütfen 🤲🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebe değilim canım yaa inşallah dediğin gibi yerleşme kanamasıdır istiyoruz 4 aydır deniyoruz ama olmuyor belirtilerim var bunuda yerleşme kanamasına benzettm sormak istedim inşallah vardır yarın test vericem lütfen dua edin 🤲🤗
Adet başlangıcı da olabilir geçen ay benimki de öyle oldu gebeyim sandım adetim üç gün geçti böyle akıntı geldi resimdeki gibi sonra kanamam başladı inşallah gebesinizdir

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Adet başlangıcı da olabilir geçen ay benimki de öyle oldu gebeyim sandım adetim üç gün geçti böyle akıntı geldi resimdeki gibi sonra kanamam başladı inşallah gebesinizdir
Aynen yaa onuda düşünüyorum bakalm hayırlısı yaa varsa da yoksa da Rabbimden Biz umudumuzu kaybetmeyelim cnm 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar