Maden suyu icen varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Maden suyu icen varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,353 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Maden suyu icen varmi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Günde bi tane asitli olduğu için fazlası olmayacak bide meyveli degil sade içeceksin ben her gün akşam yemeğinden sonra içiyorum bi tane
Beypazarı yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler cnm hepinizi çok seviyorum 💐❣️❣️💓

Teşekkürler cnm hepinizi çok seviyorum 💐❣️❣️💓

3

3.anne

Guest
Hiç korkma rahat rahat iç benim 3. Hamileligim 3unde de bazen gün-de iki tane ictigim oldu 2 hafta sonra dogumum var hiç bir sıkıntı yok maden suyu mineral bakımından çok güçlü olduğu için kemikleri gelistiriyormus. Ilk ikisinde de hiç sıkıldı olmadi doktorumla konustugumda hiç bir zararı yok aksine yararı var dedi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma rahat rahat iç benim 3. Hamileligim 3unde de bazen gün-de iki tane ictigim oldu 2 hafta sonra dogumum var hiç bir sıkıntı yok maden suyu mineral bakımından çok güçlü olduğu için kemikleri gelistiriyormus. Ilk ikisinde de hiç sıkıldı olmadi doktorumla konustugumda hiç bir zararı yok aksine yararı var dedi
Ben bilmiyordum asitli diye içmiyordum arkadaşım yeni doğum yaptı oda hergun içiyormuş hamileyken bende 1 tane içiyorum

Asitli çok ama olurmu korkuyorum
Canım doğal ve sade ben 1 haftadan beri içiyorum kaşık ağrısı için magnezyum önerdi tadı kötü içmedim bu daha faydali

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+2 günlük hamileyim ben bu zamana kadar maden suyu sade hiç sevmem içmedim de hamile olmadan öncede içmiyordum ama bebeğe faydası çokmus minallar var hergun dedi bi arkadaşım içen var mi
Günde bir defa içiyorum özellikle akşam yatmadan yarım saat felan önce çok iyi oluyor

DERYA GÜNEŞ

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+2 günlük hamileyim ben bu zamana kadar maden suyu sade hiç sevmem içmedim de hamile olmadan öncede içmiyordum ama bebeğe faydası çokmus minallar var hergun dedi bi arkadaşım içen var mi
Ben içiyorum maden suyu meyveli sini 32 haftalikken 2.79 gr bebiş şimdi 35 olduk kaç gr oldu bilmiyorum bu cuma kontrol de cikicak kaç kilo aldığı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar