Mama bulunmuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Mama bulunmuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,719 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Mama bulunmuyor
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim Bebelac Gold AR mama kullanıyor ama şuan hiç bir yerden bulamıyoruz Aptamil AR var acaba mama değişikliği yapsam sorun yaşarmiyim korkuyorum sorun yaşarım diye özellikle AR olması lazım Yeni doğan 1 numara olmuyor mide reflü ve kusmasi çok olduğu için ama mama bulamıyoruz eşim Aptamil var diyor bnde aldırmadım korkudan elimde 1 kutu mama var yarına biter kendi sütüm de yok 😔

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Büyük marketlerde vardır migros Kipa gibi bulunduğun şehir neresi bilmiyorum ama İzmir'de 5m migros ta yok yok hiç bulamazsan ufak kutu alıp denemelisin eğer tepkisi iyi olursa ona devam edersin

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim Bebelac Gold AR mama kullanıyor ama şuan hiç bir yerden bulamıyoruz Aptamil AR var acaba mama değişikliği yapsam sorun yaşarmiyim korkuyorum sorun yaşarım diye özellikle AR olması lazım Yeni doğan 1 numara olmuyor mide reflü ve kusmasi çok olduğu için ama mama bulamıyoruz eşim Aptamil var diyor bnde aldırmadım korkudan elimde 1 kutu mama var yarına biter kendi sütüm de yok 😔
Canım belki eczanede bulursun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki eczanede bulursun
Canm eşim sabhatan beri gezmedigi yer ezcane market kalmadı ya stoklamislr hep Bebelac Gold 1 numara var AR olarak yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyük marketlerde vardır migros Kipa gibi bulunduğun şehir neresi bilmiyorum ama İzmir'de 5m migros ta yok yok hiç bulamazsan ufak kutu alıp denemelisin eğer tepkisi iyi olursa ona devam edersin
Yokmus kuzum eşim baktı ya neden stok yapıyorlar anlamdm ki eczacı zam gelicek ondan demks

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Canm eşim sabhatan beri gezmedigi yer ezcane market kalmadı ya stoklamislr hep Bebelac Gold 1 numara var AR olarak yok

Yokmus kuzum eşim baktı ya neden stok yapıyorlar anlamdm ki eczacı zam gelicek ondan demks
Belki orda bulursun diye düşündüm balım inşallah bulursunuz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aptamil kullanıyor kardeşimde canım ama oda bu ara sıkıntı yaşıyormuş bulmakta hatta iki kutu tanıdık var diye almanyadan getirtti

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Belki orda bulursun diye düşündüm balım inşallah bulursunuz
İnsllah ya sütümde yok ki takviye yapım

Aptamil kullanıyor kardeşimde canım ama oda bu ara sıkıntı yaşıyormuş bulmakta hatta iki kutu tanıdık var diye almanyadan getirtti
Oda AR dimi vay arkadaş bu AR hiç bulunmuyor elimde 1 kutu var bitince isim zor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İnsllah ya sütümde yok ki takviye yapım

Oda AR dimi vay arkadaş bu AR hiç bulunmuyor elimde 1 kutu var bitince isim zor
Evet canım ar oda bir ara abim şehir dışında ona söyledide öyle toplu aldı 10 kutu falan yanlış hatırlamıyorsam 4 5 ay önce stokçular satmıyordu bulamıyorduk çocuğa

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ar oda bir ara abim şehir dışında ona söyledide öyle toplu aldı 10 kutu falan yanlış hatırlamıyorsam 4 5 ay önce stokçular satmıyordu bulamıyorduk çocuğa
Esimede öyle demişler cnm subat Mart gbi mamalara zam gelicek o yüzden stokluyor demişler ezcanelerde 1 tane var eşim bugün burda ki bütün ezcaneleri dolaştı 1 tane bulamadı marketleri dolaşmış normal var AR olarak yok diyor elimde 1 kutu var ve 1 kutu iki gün anca gidiyor

Canım netten sipariş versen nasıl olur acaba
Eşime dedim de güvenemiyorum mama bu diyor güvenip veremem diyor

Tüm sayfalar yüklendi.