Mama reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz93 tarafından oluşturulan Mama reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,219 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama reddi
Konbuyu başlatan Filiz93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz93

Filiz93

Kayıtlı Üye
rank
Senle ayni durumdayim cnm elini emiyo surekli emziriyodum ama bazi nedenlerden dolayi sütüm kesildi 3 aya yaklasiyoruz zorlan iciriyorum en sonunda ne kadar icerse icsin 3 saat gectikten sonra vermeye basladim elinide emse vermiyorum en sonunda icmek sonunda kaldi
Kilo durumu nasıl peki ben 2saatte bı vermeye çalışıyorum zorlada olsa şıranga ile veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mamanın sıcaklığını istediği gibi vermiyo musunuz acaba Benim oğlanda biraz soğumuş olsa içmiyordu
Ilık veriyorum devamlı ama gönülsüz içiyor yinede

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Kilo durumu nasıl peki ben 2saatte bı vermeye çalışıyorum zorlada olsa şıranga ile veriyorum

2 aylik asisinda 5 kilo idi bir hafta sonra kontrolu var ama mama yaeadi belli oluyo benim kizq her gorende diyo toparlanmis diyo

Gonulsuz icince benim kizim kusuyo hem zorla verince 50cc anca iciyo 3 saat sonra verince bazen 130cc bile iciyo oyuzden bekletiyorum 2 saate iciremedigimi 3 saat bekleyince fazlasini bile iciyo yazik ya okadar mama aliyorum yapiyorum yarisini iciyo yarisi cope

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 buçuk aylık bebeğim beni emmiyo beni emmedigi gibi mamayida gönülsüz içiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz
Kuzum sütünü sagip vermeyi denedin mi birde dusta ılık suyun altında emzirmek ise yarıyor mama içinde biberonu ucunu degistir yavaş akışlı biberon ucu var olmadı mamayı değiştie

Filiz93

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sütünü sagip vermeyi denedin mi birde dusta ılık suyun altında emzirmek ise yarıyor mama içinde biberonu ucunu degistir yavaş akışlı biberon ucu var olmadı mamayı değiştie
Mamayi değiştirdim biberon ucunu değiştirecek sütümü sagip veriyorum ama tiksinerek iciyo onuda

2 aylik asisinda 5 kilo idi bir hafta sonra kontrolu var ama mama yaeadi belli oluyo benim kizq her gorende diyo toparlanmis diyo

Gonulsuz icince benim kizim kusuyo hem zorla verince 50cc anca iciyo 3 saat sonra verince bazen 130cc bile iciyo oyuzden bekletiyorum 2 saate iciremedigimi 3 saat bekleyince fazlasini bile iciyo yazik ya okadar mama aliyorum yapiyorum yarisini iciyo yarisi cope
2 bucuk ayligiz daha yeni 4kiloyu gördük valla kaç kilo doğdu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Mamayi değiştirdim biberon ucunu değiştirecek sütümü sagip veriyorum ama tiksinerek iciyo onuda

2 bucuk ayligiz daha yeni 4kiloyu gördük valla kaç kilo doğdu
Kuzu bir doktora gotur istersen enfeksiyon durumunda da iştahsızlık oluyor birde sarilik durumunda

Filiz93

Kayıtlı Üye
rank

Hangi mamayı kullanıyorsun canım

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar