Mama veren anneler bakabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1mucize tarafından oluşturulan Mama veren anneler bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,186 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama veren anneler bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan 1mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 1mucize

1mucize

Kayıtlı Üye
rank

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim süt az olduğu için emzirsem bile 30 yetmiyo kuzum ya
Göğsünü sağ ver biberonla benim de 20 günlük olacak bizde aynıyız galşba doyduklarını bilmiyorlar ben biraz daha acıksın dye emzik veriyorum öyle emziriyom

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Biraz daha acıkmasını beklersem benim sıpa evi yıkar 😁 hiç tahammülü yok şimdiden beklemeyi sevmiyo 😁
Anne sütü Artıran çay var ondan iç ben öyle yapıyorum bide sürekli mama verme mamanın tadı na alışır seni emmez ben günde bir defa yatarken veriyorum gündüz idare eder ama gece uyanamazsam diye 😂

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
30 cc yetiyor canım bir ölçek silme
Valla bacım benimkine yetmiyo

Anne sütü Artıran çay var ondan iç ben öyle yapıyorum bide sürekli mama verme mamanın tadı na alışır seni emmez ben günde bir defa yatarken veriyorum gündüz idare eder ama gece uyanamazsam diye beni o k

Anne sütü Artıran çay var ondan iç ben öyle yapıyorum bide sürekli mama verme mamanın tadı na alışır seni emmez ben günde bir defa yatarken veriyorum gündüz idare eder ama gece uyanamazsam diye 😂
Benim sıpa beni o kadar çok uykusuz bırakıyo ki bende derin dalarım duymam korkusuyla geceleri alarm kuruyorum 😁

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Valla bacım benimkine yetmiyo

Benim sıpa beni o kadar çok uykusuz bırakıyo ki bende derin dalarım duymam korkusuyla geceleri alarm kuruyorum 😁
Aynen öyle valla her saat başı iki aylık olunca istediği zaman kalksın ama şimdi mecbur aç kalmasın diye bir buçuk saat ara ile emziriyom

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık canım

Benim süt az olduğu için emzirsem bile 30 yetmiyo kuzum ya
Mama kutularının arkasında ölçek günde kaç doz içeceği aya göre kaç kapak hepsi yazıyı bende ilk çocuğumu mamayla büyüttüm 118 ml mama veriyordum 4 saatte bir iciriyodum

Tüm sayfalar yüklendi.