Mama veren anneler bakabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1mucize tarafından oluşturulan Mama veren anneler bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,187 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama veren anneler bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan 1mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 1mucize

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle valla diyecem ama asıl emekleme diş yürüme var 😂😂 hayırlısı artık
😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mama kutularının arkasında ölçek günde kaç doz içeceği aya göre kaç kapak hepsi yazıyı bende ilk çocuğumu mamayla büyüttüm 118 ml mama veriyordum 4 saatte bir iciriyodum
Ben 60 verirken bile korkuyorum fazla gelirde rahatsız edermi diye 118 nasıl verdin sen bacım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
😁

Ben 60 verirken bile korkuyorum fazla gelirde rahatsız edermi diye 118 nasıl verdin sen bacım
Gelişimi geriydi erken 36 haftalık doğdu ölçekleri doktor veriyordu bizde ona göre iciriyoduk ama tamamen bı biberonu icmiyordu hiç bir zaman şuan bile yeme konusunda sıkıntı liyiz inatçı 4.bucuk yaşında 17.50 kilo

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Valla bacım benimkine yetmiyo

Benim sıpa beni o kadar çok uykusuz bırakıyo ki bende derin dalarım duymam korkusuyla geceleri alarm kuruyorum 😁
Maşallah kuzucuğa yesin de büyüsün. Bende ilk kızımda senin gibiydim doymuyor diye 30 cc veriyorum doymuyor yarım saat sonra tekrar veriyordum ama gaz sancisindan uymuyor mus sen yine de takip et canım

Valla bacım benimkine yetmiyo

Benim sıpa beni o kadar çok uykusuz bırakıyo ki bende derin dalarım duymam korkusuyla geceleri alarm kuruyorum 😁
Maşallah kuzucuğa yesin de büyüsün. Bende ilk kızımda senin gibiydim doymuyor diye 30 cc veriyorum doymuyor yarım saat sonra tekrar veriyordum ama gaz sancisindan uymuyor mus sen yine de takip et canım

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Gelişimi geriydi erken 36 haftalık doğdu ölçekleri doktor veriyordu bizde ona göre iciriyoduk ama tamamen bı biberonu icmiyordu hiç bir zaman şuan bile yeme konusunda sıkıntı liyiz inatçı 4.bucuk yaşında 17.50 kilo
Benim sıpa da 36 da doğdu canım doktor sadece 30 cc ver aralarda emzir yeter dedi başka da bişey demedi 🤦

Aynen canım gaz sıkıntısı yaşıyoruz 60lık verince

M

Melek080

Guest
Bizimki de iki aylık 36 haftalık doğdu doğar doğmaz kuvoze girdi beni hiç emmedi çok şeyler denedim ama olmadı mümkün oldukça emzirin mamanın tadına alıştırmayın gelişim geriliği var diye bende 3 saate bir 90 cc veriyorum

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki de iki aylık 36 haftalık doğdu doğar doğmaz kuvoze girdi beni hiç emmedi çok şeyler denedim ama olmadı mümkün oldukça emzirin mamanın tadına alıştırmayın gelişim geriliği var diye bende 3 saate bir 90 cc veriyorum
Sütüm az olmasına rağmen emzirmekten vazgeçmedim yinede veriyorum canım kendisi bırakana kadar ben bırakmam

Tüm sayfalar yüklendi.