Mama veriyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma DÜKAR tarafından oluşturulan Mama veriyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama veriyorum
Konbuyu başlatan Fatma DÜKAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğim 1 aylık sütüm çok az geliyo 2 dakka anca emiyo gelmeyince ağlıyo mecbur mama veriyorum iki saatte bir 75cc veriyorum bazen 1 saate düşüyo o zaman da 50 veriyorum sürekli mamayla beslersem obezite olma ihtimali varmi korkuyorum
Kuzum elinden geldiğince emzirmeye çalış emdikçe sütün çoğalır Allah'ın izniyle

A

Adsız anne adayı

Guest
Bir aylık bebeğe 30ml yetiyor meme reddi yaşıyorsan göğsünü sık geldiği kadarını ağzına ver biberonuda anne göğsü gibi olanlar var yani öyle çok çok gelmiyo ip gibi çektikçe geliyo onlardan al bol bol emzir istemez belki ama ayakta emzir ne bileyim bisiler bul bir damlası bile bebisin için önemli ben böyle yapiyom önce beni emer sonra mama veririm

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 1 aylık sütüm çok az geliyo 2 dakka anca emiyo gelmeyince ağlıyo mecbur mama veriyorum iki saatte bir 75cc veriyorum bazen 1 saate düşüyo o zaman da 50 veriyorum sürekli mamayla beslersem obezite olma ihtimali varmi korkuyorum
Cnm sana tavsiyem kendi sütünü ver az da olsa ver ve süt yapan besinler tüket ve günde iki defa bı su bardağı rezene tohum cayi var onu kaynat iç ılık haliyle.. bak zamanla bebeğinde emdikçe sütün çoğalacak biberona alıştırma dışari çıktığında arada verebilirisj uygun emzirme ortamı bulmadığında ama onun haricinde kendi sütünü vermeye çalış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım sen onu bol bol emzir Allah korusun mamaya alışır bu seferde senin olan sütünde gider yine senin bileceğin bir şey ama

Fatma DÜKAR

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım benim obez falan olmaz merak etme sen benim kızım sarılık olduğu için sütüm olduğu halde uyanmadığı için emzirememiştim 10 gram kaybetti diye doktor mamaya başlattı sonra alıştı mamaya hem meme hem mama verdim 2.5 yaşına kadarda emdi çok şükür sen önce emzir sonra mama ver mesela 3 saatte bir 60 CC ver benim oğlum yoğun bakımda kaldı orda mama takviyesi yapıldı sütüm gelmedi o yüzden şuan yine hem meme hem mama veriyorum 4 aylık olduk çok şükür önce emziriyorum sonra biberonla 90 CC veya 120 CC 4 saat 5 saat arayla veriyorum boyu kilosu gayet normal gelişimi çok güzel çok şükür Rabbime 🥰🤲
Hangi mamayi kullanıyorsun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi mamayi kullanıyorsun canim
Aptamil kullanıyorum canım oda kabız yapiyo galiba hangi mamayi onerirsiniz

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli emzir emme ile sütün çoğalması mümkün bide ara ara sağma yap süt gelmese bile sağma ile meme ucu uyarılıyor ve incir hurma bulgur pilavı karpuz özellikle bol su gibi tüketimler yap inşallah sütün gelir 🙏 ama bence mamaya ağırlık verirsen bebek memeyi bırakır ve istekle emmez sütün tamamen gider Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.