Mama werdikten sonra su wermelimiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Mama werdikten sonra su wermelimiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 940 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama werdikten sonra su wermelimiyim
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
😀 Mama veriyorum iki defa ama suyu üç dört defa veriyorum gün içinde içmek istediğinde çok güzel içiyor istemezsse suyu içmiyor yani bence dene ver almak isterse alır ben suya dayanamam o da dayanamaz gibi geliyo aile hekimine sordum şimdi degilsede yazın ver dedi ben veriyorum ama
Anladım kuşum bende wereyim teşekkür ederim 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gelir tabi canım bos bile olsa emzır sen surekli emzır gogus ucuna krem sur emdıkce sutun gelir sutum kesildi diye sakin Dusunme sutum var ben emzırecem diye inat et mama son caren olsun
Emzirmekten yana inatçıyım kuşum bırakmak istemiyorum öyle bi niyetim yok insaAllah olmazda. Çok saol dedqn qibi yapıcam çok teşekkür ederim 🌺♥️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuşum bende wereyim teşekkür ederim 🌺

Emzirmekten yana inatçıyım kuşum bırakmak istemiyorum öyle bi niyetim yok insaAllah olmazda. Çok saol dedqn qibi yapıcam çok teşekkür ederim 🌺♥️
Ben verme taraftarı degılım canim mamayı da su ile yapıyorsun zaten verirsen de 1 cay kasıgını gecırme bence

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bi yakınımın bebegi mama ile besleniyordu bezinde kan görmüşlerdi doktor böbrekler susuz kaldığından demişti su vermeye başladı problem düzeldi bi doktoruna danış istersen

Gece meme weriyorum sadece çünkü qeceyece ancak sütüm oluyor. Gun içi mama weriyorum. Su wermelimiyim
Canım bu soruyu bende merak ediyorum benim bebek sadece mama içiyor 3 aylık bazıları ver çocuk içi yanar diyorlar doktorlar da vermeyin diyor anlamadım bı doktora sordum Instagram'da hep mama içiyor hocam şu vereyimmi içi yanar bebeğin diyorlar dedim bu Müslüm baba kaseti mi içini yakacak dedi😂😂gülme krizine girdim

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Gece meme weriyorum sadece çünkü qeceyece ancak sütüm oluyor. Gun içi mama weriyorum. Su wermelimiyim
Ek gıda olunca su verilir diye biliyorum ablam öyle yapmıştı, ama anne sütün inşallah mamaya gerek duymazsın 🙏🙏🤗🤗

Canım bu soruyu bende merak ediyorum benim bebek sadece mama içiyor 3 aylık bazıları ver çocuk içi yanar diyorlar doktorlar da vermeyin diyor anlamadım bı doktora sordum Instagram'da hep mama içiyor hocam şu vereyimmi içi yanar bebeğin diyorlar dedim bu Müslüm baba kaseti mi içini yakacak dedi😂😂gülme krizine girdim
Baya esprili bir doktormuş 😂😂😂

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bi yakınımın bebegi mama ile besleniyordu bezinde kan görmüşlerdi doktor böbrekler susuz kaldığından demişti su vermeye başladı problem düzeldi bi doktoruna danış istersen
Pazartesi aile hekimime sorcam insaAllah yardımcı olur dün iki çay kaşıqi werdim buqun wermedkm

Internette baktım hem emip hem mama alan 0 6 aralqindaki bebekler qünlük 40qrm 45qram su alması qerekiyor diyordu kuşum dün yani cuma qunu 2 çay kasiqi werdim. Pazartesi sorcam bnde baklm ne diyecek aile hekimime çok ilqili yardımcı olabileceqni düşünüyorum. Senin doktr baya baya qalaya alms seni ama 😅😅

Son düzenleme:
Pazartesi aile hekimime sorcam insaAllah yardımcı olur dün iki çay kaşıqi werdim buqun wermedkm

Internette baktım hem emip hem mama alan 0 6 aralqindaki bebekler qünlük 40qrm 45qram su alması qerekiyor diyordu kuşum dün yani cuma qunu 2 çay kasiqi werdim. Pazartesi sorcam bnde baklm ne diyecek aile hekimime çok ilqili yardımcı olabileceqni düşünüyorum. Senin doktr baya baya qalaya alms seni ama 😅😅
😂😂Zaten canım soru cevap yapıyor okadar komik bı doktor ki 😂😂 Instagram'da soru cevapları okuyunca gülmekten kendimden geçiyorum .bana da haber ver canım su ver mi dicek verme mi dicek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar