Sorum var Mantar enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Mantar enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mantar enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bn her gün duş alıyorum bide sabunla yıkıyorum çok dikkat ediyorum anlamadım🥴
Canım vajinaya su hariç hiç bir şey sürülemmesi lazım . Oda vajınanın ph değerini bozuyır çünkü. Enfeksiyon yüzünden regl gecikmez ama ilaç vs kullanıyor musun şuan

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı geceler nasılsınız bugün sağlık ocağına gittim Bir haftadır kaşıntı ve yanma şikayetim vardı bu yaşıma kadar sadece 2 kere enfeksiyon oldum doktor da eşimden kaynaklı olduğunu söyledi emzirdiğim için de bana ilaç veremedi fitil verdi fitil de kullanamıyorum eşimle bana ilaç yazdı enfeksiyonu kökünden sökecek doğal antibiyotik var mı Bir de adetim 5 gün gecikti bunun enfeksiyondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum doktora da söyledim ama doktor enfeksiyondan dolayı adet gecikmesi olmaz dedi başına gelen var mı
Ben hamileyken olmuştum burda biri öneride bulunmuştu ismini hatırlamıyorum sirkeli suyla vajinami yıkadım çok iyi geldi gecirdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar hayırlı geceler nasılsınız bugün sağlık ocağına gittim Bir haftadır kaşıntı ve yanma şikayetim vardı bu yaşıma kadar sadece 2 kere enfeksiyon oldum doktor da eşimden kaynaklı olduğunu söyledi emzirdiğim için de bana ilaç veremedi fitil verdi fitil de kullanamıyorum eşimle bana ilaç yazdı enfeksiyonu kökünden sökecek doğal antibiyotik var mı Bir de adetim 5 gün gecikti bunun enfeksiyondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum doktora da söyledim ama doktor enfeksiyondan dolayı adet gecikmesi olmaz dedi başına gelen var mı
Çok geçmiş olsun canım fitil iyi geliyor aslında kullansaydin keşke
Adet gecikmesininn enfeksiyon ile alakası olduğunu düunmünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.