Mantar sonrası hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Aleylis tarafından oluşturulan Mantar sonrası hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,303 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Mantar sonrası hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Aleylis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mantar gebeliğe engel değil ama fitil hamile kalmayı daha kolaylaştırıyor canım ben de fitil kullanırken enfeksiyon için tedavş görüyor iken hamile kaldım
Ben de de mantar vardı hem fitil hemde antibiyotik kullanıyordum regl gecikti bende kullandığım ilaçlardan dolayıdır dedim bir de baktım hamileyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de de mantar vardı hem fitil hemde antibiyotik kullanıyordum regl gecikti bende kullandığım ilaçlardan dolayıdır dedim bir de baktım hamileyim
Ay kız seni ki ayno ben gibi olmuş 😂😂resmen kayraya 1.5 aylık gebe iken öğrendim bende diyorum antibiyotik ve ilaçlar yüzünden gelmiyor kanama diye 😂😂

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay kız seni ki ayno ben gibi olmuş 😂😂resmen kayraya 1.5 aylık gebe iken öğrendim bende diyorum antibiyotik ve ilaçlar yüzünden gelmiyor kanama diye 😂😂
Aynen öyle ikimizin ki birbirine benziyor canım olsun Rabbimin vardır bir bildiği benim 4 çocuğum 3 oğlum var bu da kız Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma vermeyi nasip etsin Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen öyle ikimizin ki birbirine benziyor canım olsun Rabbimin vardır bir bildiği benim 4 çocuğum 3 oğlum var bu da kız Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma vermeyi nasip etsin Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Amin canım amin rabbim hepsine sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏻❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Mantar için vajinal fitil kullanıp hamile kalan var mı kızlar ?
Mantar gebeliğe engel değil canım ben hamilikten öncede oldum hamileykende oldum 3 çocuğum var engel olsaydı bana olurdu sanırım 😊 Rabbim sana da en güzelini nasip etsin isteyen herkese inşallah stres yapma sürekli aklında bebek olmuyor düşüncesi olmasın rabbim zamanı gelince veriyor

Aleylis

Kayıtlı Üye
rank
Mantar gebeliğe engel değil canım ben hamilikten öncede oldum hamileykende oldum 3 çocuğum var engel olsaydı bana olurdu sanırım 😊 Rabbim sana da en güzelini nasip etsin isteyen herkese inşallah stres yapma sürekli aklında bebek olmuyor düşüncesi olmasın rabbim zamanı gelince veriyor
Çok teşekkür ederim. Çok şükür mantarı atlattım 🙏 inşallah güzel bir zamanda rabbim banada nasip eder🙏

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben kaldım canım hemde bir ay sürmedi bile hamile kaldım canım seninde Allah gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar