mastit oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde EsKa tarafından oluşturulan mastit oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,443 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı mastit oldum
Konbuyu başlatan EsKa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Yagmur2506

Kayıtlı Üye
rank
Deme canim ya üzüldüm 😖 ben kizimi emzirirken de oluyodu ama sık emzirince dagiliyodu biraz allahim sifa versin kuzumm😔
Seni uzmek istemezdim ama ic camasiri degse agriyor bir yere carpacam diye korkuyorum ellenilmiyor bile icini temizlemislerdi ama bir kisim kitle hala duruyor ara ara goguste ateslenme oluyor ilerlediginde iltahap cekiyolar suan sikintim agri olmasi gogsum. Buyuk asagi sarktikca agri daha cok oluyor bebek emzirmem bitsin kucultecegim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Of kuzum benim valaha sen anlatirken ben hissettim resmen ya rabbim sifa versin
Seni uzmek istemezdim ama ic camasiri degse agriyor bir yere carpacam diye korkuyorum ellenilmiyor bile icini temizlemislerdi ama bir kisim kitle hala duruyor ara ara goguste ateslenme oluyor ilerlediginde iltahap cekiyolar suan sikintim agri olmasi gogsum. Buyuk asagi sarktikca agri daha cok oluyor bebek emzirmem bitsin kucultecegim

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Niye şişti ki canim ya doktor mu iyi dikemedi acaba😣😔
Canım bebeğim doğduğu iki gün sonra sarılık oldu yüksekti her gün hastaneye götürdüm kan veriyorduk değerini takip ediyordular ondan hiç yatağa giremedim ayakta kaldığım için şişti kendime bakamadım siside dinmedi ondan canim

Tüm sayfalar yüklendi.