Sorum var @mavişım💙

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan @mavişım💙 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,593 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı @mavişım💙
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canimm nasılsınız ben psikolojik olarak kötüyüm biraz avukatla bosanma ile ugrasiyorum kac haftadır firsat bulmadim iki gun once bosanma davasi actim özel avukat tuttum çocuklar da bende ikiside kardesimde kaliyorum zor gunler geçiriyorum 😞
cok merak etdim canim seni simdi bosanda sureci zor ola bilir senin ucun amma o hayvanla yasamakdansa bosanmak daha iyi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet amin canim allah bin kere razi olsun onlardan birde beni ariyir ben acmadim tabiki gokceye ver onunla konuşacam diye mesaj atti bende simdimi aklina
Geldi dedim artik birsey demedim ust uste ariyir acmiyorum pislik heriff😡😡
Alllah'ım seni tez vakitte kurtarsın kuzum bu adamdan tüm güzellikler seninle olsun sumeyram çok değerli kıymetlisin güçlü kadın güçlü annesin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Alllah'ım seni tez vakitte kurtarsın kuzum bu adamdan tüm güzellikler seninle olsun sumeyram çok değerli kıymetlisin güçlü kadın güçlü annesin
Allah bin kere razi olsun lütfen bana hep
Dua edin cok ihtiyacim var Hülyam senin kalbin cok temiz ben bunu hissediyorum bana her aklina geldiğinde ne olur dua et canım birtanem allahim
Sana salih hayırlı bir evlat nasip
Etsin en kisa zamandan🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Dua edin cok ihtiyacim var Hülyam senin kalbin cok temiz ben bunu hissediyorum bana her aklina geldiğinde ne olur dua et canım birtanem allahim
Etsin en kisa zamandan🤲
hulyam
kalplerde ne guzel iz birakmisin iyki varsin

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Etsin en kisa zamandan🤲
Sumeyram Allah senden razı olsun birtanem ve şuan ağladım neden hep iyi insnalar bunları yaşıyor her zaman sana dua edecem ediyorumda inanıyorum sen çok mutlu olacaksın aşkım yeterki uzulme o güzel tatlı canını sıkma hep dualrimdasin 🥺🤲😟

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar