Sorum var @mavişım💙

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan @mavişım💙 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,657 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı @mavişım💙
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Cumartesi gününden beri girmemiş uygulamaya kızlar 🥺 @Mavişim💙 ..
Canimm nasılsınız ben psikolojik olarak kötüyüm biraz avukatla bosanma ile ugrasiyorum kac haftadır firsat bulmadim iki gun once bosanma davasi actim özel avukat tuttum çocuklar da bende ikiside kardesimde kaliyorum zor gunler geçiriyorum 😞

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canimm nasılsınız ben psikolojik olarak kötüyüm biraz avukatla bosanma ile ugrasiyorum kac haftadır firsat bulmadim iki gun once bosanma davasi actim özel avukat tuttum çocuklar da bende ikiside kardesimde kaliyorum zor gunler geçiriyorum 😞
Kuzum en son eşin felan duynustu ne oldu seni çok merak ettik kuşum hep aklimizdaydin

rank
Çok şükür birtanem bu cektiklerinin sonu güzel olacak Allah'ın izniyle inşallah şimdi nerede kalacaksın boşanınca
Koruma karari ve uzaklaştırma aldi avukatım kendi evime gidicem o çıkacak evden çünkü en sağlıklı yer orasi çocuklar icin doğalgazlı filan kardesimin evi sobali evi küçük birde bir yil sürer dedi avukat sen bosanana kadar orda
Kal bosandiktan sonra ablam bana yardim edecek ev esya konusunda enistemde dedi sen sonrasini düşünme yeterki bosan o adamdan gerisini bana bırak dedi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Koruma karari ve uzaklaştırma aldi avukatım kendi evime gidicem o çıkacak evden çünkü en sağlıklı yer orasi çocuklar icin doğalgazlı filan kardesimin evi sobali evi küçük birde bir yil sürer dedi avukat sen bosanana kadar orda
Kal bosandiktan sonra ablam bana yardim edecek ev esya konusunda enistemde dedi sen sonrasini düşünme yeterki bosan o adamdan gerisini bana bırak dedi
Evet kuzum o defolsun gitsin sen orada kal kuzum 2 çocuğun var

rank
Evet kuzum o defolsun gitsin sen orada kal kuzum 2 çocuğun var
Aynen onun bir sürü evi var arabasi var ben ortada kaldim boyle birde evden oyleye ciktim bes kuruşsuz beni bir gun aramadi kimse çocuklarin ihtiyacıni sormadı bezi islak mendili kiyafet oyke acele ciktim evdem allah razi olsum ablam 3 milyar verdi bana idare ediyorum bestasimi da sattim mecbur ona ait birseu istemiyorum artik

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen onun bir sürü evi var arabasi var ben ortada kaldim boyle birde evden oyleye ciktim bes kuruşsuz beni bir gun aramadi kimse çocuklarin ihtiyacıni sormadı bezi islak mendili kiyafet oyke acele ciktim evdem allah razi olsum ablam 3 milyar verdi bana idare ediyorum bestasimi da sattim mecbur ona ait birseu istemiyorum artik
Allah razı olsun kuzum anlandan kardeşlik böyle birşey Allah'ım yokluklarini göstermesin nasıl bir insan bebeğimin ihtiyaclari var senin pislikler

rank
Allah razı olsun kuzum anlandan kardeşlik böyle birşey Allah'ım yokluklarini göstermesin nasıl bir insan bebeğimin ihtiyaclari var senin pislikler
Evet amin canim allah bin kere razi olsun onlardan birde beni ariyir ben acmadim tabiki gokceye ver onunla konuşacam diye mesaj atti bende simdimi aklina
Geldi dedim artik birsey demedim ust uste ariyir acmiyorum pislik heriff😡😡

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar