Sorum var @mavişım💙

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan @mavişım💙 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,584 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı @mavişım💙
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sumeyram Allah senden razı olsun birtanem ve şuan ağladım neden hep iyi insnalar bunları yaşıyor her zaman sana dua edecem ediyorumda inanıyorum sen çok mutlu olacaksın aşkım yeterki uzulme o güzel tatlı canını sıkma hep dualrimdasin 🥺🤲😟
Birtanem çok sagol keske sizleri yakindanda tanuma sansim olsa çünkü hic kimsem yok dertlesecek insan yok babam bana hala bunlara ragmen git diyor anneme onu eve alirsan sana bes kurus vermem diyor onu evlatliktan reddedicem diyor bosansa ben de dedimki babam bir dahami evlat acısı cekmek istiyor o adam beni hep ölümle tehdit esiyor sen ne biçim babasin ya🥺🥺

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
👩‍❤️‍👩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birtanem çok sagol keske sizleri yakindanda tanuma sansim olsa çünkü hic kimsem yok dertlesecek insan yok babam bana hala bunlara ragmen git diyor anneme onu eve alirsan sana bes kurus vermem diyor onu evlatliktan reddedicem diyor bosansa ben de dedimki babam bir dahami evlat acısı cekmek istiyor o adam beni hep ölümle tehdit esiyor sen ne biçim babasin ya🥺🥺
ya. canim seni iyi anliyorum kardesin sahiblenmis canim bosandikdan
sonra kendin calisir duzenini
kurarsin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Böyle baba olmasın daha çok şey söylerimde saygimmi bozmayacam evladının yanımda olması gerekiren arknda duracakdi sarmalayıp kollayackti senin senden bidaha dünyaya gelmez !!!!!! Yazıklar olsun sozun bittiği yerdeyim sumeyram herşey güzel olacak mucizeler güzellikler seni bulacak biticek bu sınavında imtihanında lütfen ailenden uzak durrrr sana zararları var Allah'ım aklım almiyor cıldırcam pislik adamın yanımda ol dön diyor hiç bir akla mantıga sıgmaz güçlü kadın olduğunu gorduler yediremiyorlar çok pisman olacaklar asla affetme onları bu kötü çaresiz gününde yanında olmadılar canimizn yakında olamasamda kalbimde ve dualarımdasin.....🤲

rank
👩‍❤️‍👩

ya. canim seni iyi anliyorum kardesin sahiblenmis canim bosandikdan
sonra kendin calisir duzenini
kurarsin
EVEt oyle yapacam hayaller kuruyorum üniversitemi bitirecem okuyacam insallah hayerimi devam ettirecem

Böyle baba olmasın daha çok şey söylerimde saygimmi bozmayacam evladının yanımda olması gerekiren arknda duracakdi sarmalayıp kollayackti senin senden bidaha dünyaya gelmez !!!!!! Yazıklar olsun sozun bittiği yerdeyim sumeyram herşey güzel olacak mucizeler güzellikler seni bulacak biticek bu sınavında imtihanında lütfen ailenden uzak durrrr sana zararları var Allah'ım aklım almiyor cıldırcam pislik adamın yanımda ol dön diyor hiç bir akla mantıga sıgmaz güçlü kadın olduğunu gorduler yediremiyorlar çok pisman olacaklar asla affetme onları bu kötü çaresiz gününde yanında olmadılar canimizn yakında olamasamda kalbimde ve dualarımdasin.....🤲
Ben babami kesinlikle hayatimdan cikardim bunsaatten sonra benim babam yok beni aramiyor birde kardeslerimi arayip haberleri alıyor bende dedimki söyle o adama beni reddetmezse ben onu reddedecem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canimm nasılsınız ben psikolojik olarak kötüyüm biraz avukatla bosanma ile ugrasiyorum kac haftadır firsat bulmadim iki gun once bosanma davasi actim özel avukat tuttum çocuklar da bende ikiside kardesimde kaliyorum zor gunler geçiriyorum 😞
Rabbim yardımcın olsun kuzum benim Allah'ım bu zor günlerde geçecek inşallah kuzum sabret

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
EVEt oyle yapacam hayaller kuruyorum üniversitemi bitirecem okuyacam insallah hayerimi devam ettirecem

Ben babami kesinlikle hayatimdan cikardim bunsaatten sonra benim babam yok beni aramiyor birde kardeslerimi arayip haberleri alıyor bende dedimki söyle o adama beni reddetmezse ben onu reddedecem
ben 2 yil once cikarmisim
babami hayatimnan😢

rank
Tüm sayfalar yüklendi.