Sorum var @mavişım💙

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan @mavişım💙 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,585 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı @mavişım💙
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal doğum olarak belirlendiyse bebeğin ne zaman gelmek istiyorsa o zamana kadar bekletiyorlar yani senin iş bebeğe kaldı doktorlar ne kadar içerde kalırsa o kadar dışarı çıkınca torparanmasi kolay oluyor demişti bana çok doğru valla ilk oğlumla ikinci arasın çok fark var
Evet canım normal olcak nasipse bekliom beyfendinin gönlüne bıraktım zaten🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen tepemi attiriyor
Benimkide🙄

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun amin inşallah 🤲evet canım öyle yapicam cuma sancı vardı dünle bugün yok bakalım yarın ne cikicak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤔Düşünmeni sevsinler
Canım benim ilk hafif hafif oldu bende yoruldugum için zannediyordum arada 3 4 gün geçti Nisan geldi sonra 3 gün sonra sabah normal şarkı söyleyip oynuyordum evde öğlen 5 dkk bir sancı geldi sık sık sonra hastaneye gittim yarım saatte doğum oldu

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ilk hafif hafif oldu bende yoruldugum için zannediyordum arada 3 4 gün geçti Nisan geldi sonra 3 gün sonra sabah normal şarkı söyleyip oynuyordum evde öğlen 5 dkk bir sancı geldi sık sık sonra hastaneye gittim yarım saatte doğum oldu
Hastanede suyum geldi çok değişik bı duyguydu ilk doğumda yaşamamıştım su gelmesini

Tüm sayfalar yüklendi.