Meleklerin Melek Anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Meleklerin Melek Anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,570 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Meleklerin Melek Anneleri
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi miniklere.
Bizde iyi olmaya çalışıyoruz elhamdülillah berroşla alıştık artık 2 buçuk aylık olduk hümoşumda 2 hafta sı kaldı okula başlayacak heyecanlıyız bebek alışverişi bitti şimdi okul alışverişi başlayacak çocuklar büyüdükçe ihtiyaçlarda büyüyor bana sıra gelmiyor🤑 😉🤭 peki ya siz kaç aylık oldunuz kayroşla nası gidiyor kendi evindemisin annenin yanındamısın canım biraz uzun oldu 🤐☺️😉🤭

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi miniklere.
Aşkııımmmmmmmmm🫶 Çok şükür iyiyiz biz Beren kuşumla vakit geçiriyorum benim kızçem de sıcağa dayanmıyor anası kurban olsun , Kayra aşkımız ne yapıyor😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çekirdek citliyorum aşkı memnu ya bakıyorum akşama ne yapıyım diye düşünüyorum aysenurcum
Yaaa rahatlığı yerim😂😂😂

Benim kızım 10 Mayıs'ta doğdu canım ❤️
Benim miniş de 16 Mayıs arada 6 gün var🫶

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Az çok senden deneyimleyerek alışıyorum malûm bizimkiler ikiz gibi olduğu için Kayra bey Yuşa Han'ın kullanım kılavuzu gibi bişey oldu 😂 Sen nasılsın çiçeğim nasıl gidiyor annelik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
22 haftalığım daha
Maşallah kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bizde iyi olmaya çalışıyoruz elhamdülillah berroşla alıştık artık 2 buçuk aylık olduk hümoşumda 2 hafta sı kaldı okula başlayacak heyecanlıyız bebek alışverişi bitti şimdi okul alışverişi başlayacak çocuklar büyüdükçe ihtiyaçlarda büyüyor bana sıra gelmiyor🤑 😉🤭 peki ya siz kaç aylık oldunuz kayroşla nası gidiyor kendi evindemisin annenin yanındamısın canım biraz uzun oldu 🤐☺️😉🤭
Maşallah kuzum allah sizin açıklığı versin minik Hüma ya. Bizde şurda 2 hafta sonra 4 aylık oluyoruz inşallah kuzum kendi evindeyim balım şükür ama Eylül 7 de yeniden gidebilirim annemin ameliyat olma durumu var da ona bakmak için bakalım hayırlısı

Çekirdek citliyorum aşkı memnu ya bakıyorum akşama ne yapıyım diye düşünüyorum aysenurcum
Yaa hiç sevmiyorum o diziyi 😂😂iyi izlenmeler balım..

İyiyiz şükür kuşum oğlumu emziriyorum şuan bugün dip köşe temizlik yaptım yeni bitti alıştık birbirimize sen nasılsın ne yapıyorsun ☺️
Kolay gelsin kuzum ne güzel bnede şimdi eşimle dışarı yürümeye çıkmıltık eve yeni girdim oğlumu emziriyorum uyukluyor oda

Aşkııımmmmmmmmm🫶 Çok şükür iyiyiz biz Beren kuşumla vakit geçiriyorum benim kızçem de sıcağa dayanmıyor anası kurban olsun , Kayra aşkımız ne yapıyor😍

Yaaa rahatlığı yerim😂😂😂

Benim miniş de 16 Mayıs arada 6 gün var🫶
Yaaa kayrada uyukluyor kuzum dışarı çıktı yoruldu beyfendş

Şükür guzel geçiyor, az kaldi bizimde 36.haftadayiz😍sabırsızlıkla bekliyorum
Oyy maşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 çok az kalmış ♥️♥️

Az çok senden deneyimleyerek alışıyorum malûm bizimkiler ikiz gibi olduğu için Kayra bey Yuşa Han'ın kullanım kılavuzu gibi bişey oldu 😂 Sen nasılsın çiçeğim nasıl gidiyor annelik
Şükür iyi gidiyor kuzum evet evett yani karxeş olsalar bu kadar benzerler 😂😂 Yuşa inşallah Kayra gibş çok uğraştırmwz seni kuzum yine buna şükür 🤲🏻

15 hafta 3 günlük olduk teyzesi gerçi sen biliyorsun Kayra ile aynı olduğu için 🤭 uğraşmaca geçiyor gün nasıl bitiyor bilmiyorum gece uyuduğum yeri unutuyorum 😂😂yorgunluktan sen nasilsin neler yapıyorsun Kayra nasıl
Hahaha bilemem mi aynı gün doğdular saat farkı var sadece 😍. Şükür kayra iyi kuuzm şımarıyor 😂😂annesine naz yapıyır günlerimiz böyle gidiyor bakalım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.