Meleklerin Melek Anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Meleklerin Melek Anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,578 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Meleklerin Melek Anneleri
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi minikler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi miniklere.
Ilk dogduklari gün sanki hep bizim hayatimizdaymiş gibi alisiyoruz miniklere hep bir tatli telaş kosusturma devam cnm kayra bey nasil alistimi besigine savasin galibi kim 😄

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Hümeyra yo öp yeirme canım aynen az kaldı doğur bekliyorum seni .. Kayra paşa şükür kuzum Allaha şükür çok iyi alıştı alıştı en son beğişe alıştırma serüvenindeydim onada alıştı şükür. Bir sıcağa alışamadı yavrım 😂😂

Büyür tabi büyür kız senin minik ne zaman doğdu kayra'dan büyük mi küçün mi gün olarak Mayıs da doğdu da ne zaman doğdu

Hahaha yerim onun minik ellerini banada ver anne diyordur minik bıdık öp yerime canım.
Operim cnm veriyorum arada corba suyu filan ama iste surekli istiyor bnde surekli vermiyorum daha yeni yeni başlıyoruz ek gıdaya bide dış çıkaracak baya huzursuz 🙂😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ilk dogduklari gün sanki hep bizim hayatimizdaymiş gibi alisiyoruz miniklere hep bir tatli telaş kosusturma devam cnm kayra bey nasil alistimi besigine savasin galibi kim 😄
Savaşın galibi ben 🥰🥰. Aynen kuzumn rabbm eksikliklerini göstermesin 🤲🏻

Şükür iyi gidiyor arada ağrılarım oluyor işte anlatmıştım ya onun dışında şükür
Şükür kuzum sağ salim gelsin minik 🤲🏻

Operim cnm veriyorum arada corba suyu filan ama iste surekli istiyor bnde surekli vermiyorum daha yeni yeni başlıyoruz ek gıdaya bide dış çıkaracak baya huzursuz 🙂😊
Yaa yeeşm onu ben inşallah hemen çıkarır dişi

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar