Meleklerin Melek Anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Meleklerin Melek Anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,668 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Meleklerin Melek Anneleri
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi miniklere.
Merhaba canım görüldüğü üzere giremiyorum bile yoğun tempolu günler Zeynep Simavera'M 2 aylık oldu çok şükür hersey yolunda ama yine ben hala uyuyamıyorum yorgun oluyorum ama uyumuyorum kayra kuşum nasıl iyimi minik prens sizleri de çok özledim:)))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım görüldüğü üzere giremiyorum bile yoğun tempolu günler Zeynep Simavera'M 2 aylık oldu çok şükür hersey yolunda ama yine ben hala uyuyamıyorum yorgun oluyorum ama uyumuyorum kayra kuşum nasıl iyimi minik prens sizleri de çok özledim:))) sen nasılsın yorgun bir savaşçı bir anne olarak günlerin nasıl geçiyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi miniklere.
İyiyim canım sen nasılsın bakalım nasıl alısmayalim bacım kendilerine baktiriyolar🤗🤗 valla yemekden feragatsin uyumakdan bütün planım programın Yusuf Alp beyimize göre sofraya oturcam uyuyosa uyaniyo uyaniksa ben ağzıma bisler goturdukce ona biseler oluyo hayda sofrdan kalkıyorum onu doyuyorum isde böyle geciyo günlerimiz😂😂bı saatte bı emzir göğsüm aç kapa aç kapa artema oldu 😂😂😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ohhh çok iyi yapmış Paşam 😍😍çok şükür kuzum hep iyi olsun İnşaAllah 🙏♥️buraya nasıl bağlanmışımsa sizleri çok özledim hepizinizi 😔
Yaa bende seni merak ettim baktım yoksun postlarda.

Merhaba canım görüldüğü üzere giremiyorum bile yoğun tempolu günler Zeynep Simavera'M 2 aylık oldu çok şükür hersey yolunda ama yine ben hala uyuyamıyorum yorgun oluyorum ama uyumuyorum kayra kuşum nasıl iyimi minik prens sizleri de çok özledim:)))
Yaa yerim onu ne kadar büyümüş kuzum o kayra'da nasıl olsun şükür iyi kuzum 10 gün sonra 4 aylık olacak maşallah dilli bebek konuşuyor resmen bizimle agu vs diye diye

Nasılda mutlusun aynı şeyleri yaşıyoruz diye 😂
Yok balım aslında evet 😂😂

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bende seni merak ettim baktım yoksun postlarda.

Yaa yerim onu ne kadar büyümüş kuzum o kayra'da nasıl olsun şükür iyi kuzum 10 gün sonra 4 aylık olacak maşallah dilli bebek konuşuyor resmen bizimle agu vs diye diye

Yok balım aslında evet 😂😂
Yaa yerim ama ben onun agusunu Zeynep te artık tepki veriyor bize konuşkan olacak gibi benim minikte :))Sağlıklı olsunlarda ❤️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ne yapıyorsun nasılsın durumun nasıl sesin soluğun çıkmıyor bebis nasıl kardeşleri anlaşabiliyormu
Canım benim evet biraz sessizliğe çekildim zor zamanlar geçirdim ama şimdi iyim bebegim çok iyi teyzesi sıkıntımız yok çok şükür ablası abisi şimdi Eskişehir'de babaları orda ya oraya gittiler tek kaldım evde bu perşembe gelecekler burnumda tutuyorlar çok özledim. :( sen nasılsın iyimisin bebis ne kadarlık oldu doğuma ne kadar kaldı ayy hepinizi nasıl özlemişim :(

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim evet biraz sessizliğe çekildim zor zamanlar geçirdim ama şimdi iyim bebegim çok iyi teyzesi sıkıntımız yok çok şükür ablası abisi şimdi Eskişehir'de babaları orda ya oraya gittiler tek kaldım evde bu perşembe gelecekler burnumda tutuyorlar çok özledim. :( sen nasılsın iyimisin bebis ne kadarlık oldu doğuma ne kadar kaldı ayy hepinizi nasıl özlemişim :(
Rabbim dert sıkıntı göstermesin bidaha inşallah kuzum bebeğinde hep iyi olur inşallah öp yerime çocuklardan uzak kaldım insan gerçekten özlüyor kuzum ya benim kızım uyuyunca bile özlüyorum 😁 bende iyiyim çok şükür bu aralar nefes darligi ile uğraşıyorum çok şükür az kaldı doğuma kuzum bizde seni özledik ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar