Meleklerin Melek Anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Meleklerin Melek Anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,635 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Meleklerin Melek Anneleri
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bende seni merak ettim baktım yoksun postlarda.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa yerim onu ne kadar büyümüş kuzum o kayra'da nasıl olsun şükür iyi kuzum 10 gün sonra 4 aylık olacak maşallah dilli bebek konuşuyor resmen bizimle agu vs diye diye

Yok balım aslında evet 😂😂
Yaaa canımsın sennn ♥️akrabaları gel gitleri bitmiyoki 🤦

İDRİS oğluşum 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Oyy maşallah çok dillendirme canım herkese de söyleme 😍😍. Maşallah Süphan Allah benim ayıcık da öyle şükür çok yormuyor beni sadece fazla uyumuyor o kadar 😂😂
Gün
Oyy maşallah çok dillendirme canım herkese de söyleme 😍😍. Maşallah Süphan Allah benim ayıcık da öyle şükür çok yormuyor beni sadece fazla uyumuyor o kadar 😂😂
Yormasın da İnşAllah bende 4 çocuk ne yaparım yazık bana🤭halden anlıyo afacanım

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Sende benim kuzum 😍😍 inşallah kısa sürede biter şu ev ziyaretleri
♥️♥️♥️İnşaAllah kuzum inşaAllah 🥴artık aklım başıma geldi 😄sert çıkışmasan devam edecek onun için gerek yok düşün ben her kesden uşakdayım qurbetdeyim uzakdan hiç yakınlığımız olmayan akrabalar geliyor bir-iki arkadaş çevrem vardı onlar artık gelmek isdeyen deyecem şimdi gelmeyin sonra gelirsiniz kız düşün eve daha hiç doğru düzgün yerleşemeişim misafirlerin elinden 🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gün

Yormasın da İnşAllah bende 4 çocuk ne yaparım yazık bana🤭halden anlıyo afacanım
Oyy maşallah kuzum rabbim hepsinin ömrünü uzun eylesin inşallah 🤲🏻

♥️♥️♥️İnşaAllah kuzum inşaAllah 🥴artık aklım başıma geldi 😄sert çıkışmasan devam edecek onun için gerek yok düşün ben her kesden uşakdayım qurbetdeyim uzakdan hiç yakınlığımız olmayan akrabalar geliyor bir-iki arkadaş çevrem vardı onlar artık gelmek isdeyen deyecem şimdi gelmeyin sonra gelirsiniz kız düşün eve daha hiç doğru düzgün yerleşemeişim misafirlerin elinden 🤦
Zaten sevmediğim o ya sen bir düzenini kur gelen öyle gelsin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kuzum iyi paşa da uyuyor şuan güzellik uykusunda hahah pardon yakışıklılık 😍😂

Yaa rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 şükür bizde iyiyiz canım

Çık çık çocukla cesaret edemiyorum deme😂😂 çık
Sağol bitanem Allah razı olsun🙏 Allah iyilik versin inşallah

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz. Hamile annelerin hamilelikleri nasıl gidiyor, doğum yapanlar alışabildiniz mi miniklere.
Alıştık kuzum 1 aylık oldu belinayimiz ama tek sıkıntımız uyku sbahtan akşama kdr uyumuyo akşam oluncada yatiyo oda 4 saat filan gece 2.3 defa kalkiyo sizlerinde mi böle oluyordu napmam lazım ne zaman düzelir sizce canım bnm ya

Aynen kuzum kayra'dan ben gibi geveze olmasını bekliyorum 😍😍
Kayramiz nasıl canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol bitanem Allah razı olsun🙏 Allah iyilik versin inşallah
Amin kuzum cümlemizden razı olsun 🤲🏻

Alıştık kuzum 1 aylık oldu belinayimiz ama tek sıkıntımız uyku sbahtan akşama kdr uyumuyo akşam oluncada yatiyo oda 4 saat filan gece 2.3 defa kalkiyo sizlerinde mi böle oluyordu napmam lazım ne zaman düzelir sizce canım bnm ya

Kayramiz nasıl canim
Kayra da gündüz uykusu da gece uykusufa iyi kuzum gündüz 4 kez filan uyuyor gece de 3 4 kez uyanıyor emiyor geri uyuyor.
Kayrq iyi kuzm şükür 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.