Meme reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Meme reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,999 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Meme reddi
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba Yuşa Han 95 günlük oldu ve memeyi reddetti 3 gündür her verdiğimde öğürüp ağlıyor mama verince içiyor. Asıl sorum şu göğsümde süt birikti ve artık ağrı yapıyor internette limonla masaj, soğuk kompres ve nane yazıyor. Sizin denediğiniz yöntemler varmı ?

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba Yuşa Han 95 günlük oldu ve memeyi reddetti 3 gündür her verdiğimde öğürüp ağlıyor mama verince içiyor. Asıl sorum şu göğsümde süt birikti ve artık ağrı yapıyor internette limonla masaj, soğuk kompres ve nane yazıyor. Sizin denediğiniz yöntemler varmı ?
Mama verilince bi süre sonra meme reddi oluyor canım gecer inşallah

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canim benim kizimda 3 aykikti aynisini yapti sutumun olmasina ragmen reddetti napsam almadi mama verdim lıkır lıkır içti cok cabaladim ne olursa olsun mama vermiyecem dedim ama dayanamadım aglamasina acliktan agliyordu yaptim verdim sütümü sagip verdim yine icmedi bende kestim sütümü cevabina gelelim o agriyi tek bir sey geçirir bence rahatlatır çiğ sarımsak ye bir tane cekiyor sut kendini ben bir tane yedim ertesi gun bekarkenki gibi oldu göğüslerim küçüldu süt diye birsey kalmadi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mama verilince bi süre sonra meme reddi oluyor canım gecer inşallah
Evet canım benim bebeğim alerjik bebek olduğu için ben diyetteydim sütüm yetersizdi mecbur mama vermek zorunda kaldım dolayısıyla bıraktı. Bırakması beni üzmedi ne yesem şüpheyle yiyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütünü sağ canım istersen süt sagma makinesi iel
Sağınca süt üretime devam eder bitanem

Canim benim kizimda 3 aykikti aynisini yapti sutumun olmasina ragmen reddetti napsam almadi mama verdim lıkır lıkır içti cok cabaladim ne olursa olsun mama vermiyecem dedim ama dayanamadım aglamasina acliktan agliyordu yaptim verdim sütümü sagip verdim yine icmedi bende kestim sütümü cevabina gelelim o agriyi tek bir sey geçirir bence rahatlatır çiğ sarımsak ye bir tane cekiyor sut kendini ben bir tane yedim ertesi gun bekarkenki gibi oldu göğüslerim küçüldu süt diye birsey kalmadi
Çok teşekkür ederim bitanem deneyeceğim bugün inşallah geçer

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet canım benim bebeğim alerjik bebek olduğu için ben diyetteydim sütüm yetersizdi mecbur mama vermek zorunda kaldım dolayısıyla bıraktı. Bırakması beni üzmedi ne yesem şüpheyle yiyordum

Sağınca süt üretime devam eder bitanem

Çok teşekkür ederim bitanem deneyeceğim bugün inşallah geçer
İnşallah cnm😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum sütünün tadında değişiklik varmı konrtol ettin mi hiç

Canım çok geçmiş olsun , eğer sütünün çekilmesini istiyorsan sakın sağma hangi yöntem bilmiyorum ama bilen arkadaşların dediği yöntemleri uygula çekilsin eğer vermek de istiyorsan sağ

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım eczanelerde satılıyor kilitli süt poşetleri var göğsünü sağıp onlara boşalt buzluğa at en azından çöp olmaz yani yine kullanabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar