meme ucu yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EsKa tarafından oluşturulan meme ucu yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı meme ucu yarası
Konbuyu başlatan EsKa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EsKa

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
hanımlar akşam akşam korkudan tansiyonum düştü. benim kız memeyi emiyor doyana kadar sonrasında memeyle oyun modunda. memeyi lastik gibi çekiyor sonra memeyi tekrar tutuyor. kahverengi kısmını alıyor ağzına emerken normalde ama memeyle deli gibi savaşınca canımı çok acıtıyor ve memenin ucu yara oluyor. memenin ucu beyaz deri gibi kalkıyor.
akşam galiba yara oldu ben fark etmedim emzirirken birden kustu. bi baktım önlüğünde sütle kan var pembe renk. hemen meme ucuna baktım yara vardı. bu meme ucuna napmalıyım? lansinoh sürüyorum
Uncia gögüs kremi al eczaneden çok etkili canım benimde yara oldu kanıyordu iki defa sürdüm geçti gitti

P

Peri_nisa

Guest
Kantaron yağınin çok faydasını gördüm mastite kadar gitmişti çok zor günler geçirdim Ilık duş alıp hergun onu sürüyordum o şekilde 1 haftada iyileşti siz anlatırken kendi yaşadığım gözümün önüne geldi Allah yar ve yardımcınız olsun

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Kantaron yağınin çok faydasını gördüm mastite kadar gitmişti çok zor günler geçirdim Ilık duş alıp hergun onu sürüyordum o şekilde 1 haftada iyileşti siz anlatırken kendi yaşadığım gözümün önüne geldi Allah yar ve yardımcınız olsun
kantaron yağını sürdükten sonra emzirme öncesi temizlemek lazım değil mi? bunun acısı çok değişik. cennet gerçekten anaların ayakları altında. doğumda ağrı, emzirirken ayrı ağrı..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar