Sorum var Meme ucu yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Huru tarafından oluşturulan Meme ucu yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,334 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme ucu yarası
Konbuyu başlatan Huru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Huru

Huru

Kayıtlı Üye
rank
Krem var çok iyi onu dene istersen biraz pahalı ama çok önerildi bnm doğuma 43 gün var Bn şimdiden başladım.
Adi nedir acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim de öyle olmuştu 10 güne kendiliğinden geçmişti seninde geçer inşallah
İnşallah ama 43 günlük olduk ama geçmiyor birçok krem kullandim

Kuzum benim de öyle olmuştu 10 güne kendiliğinden geçmişti seninde geçer inşallah
İnşallah ama 43 günlük olduk ama geçmiyor birçok krem kullandim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar doğum sonrası meme ucu çatlakları oluştu bir çok ilaç kullanıyorum ama hala geçmedi canım çok aciyor bebeğimi emziremiyorum
İlk gebeliğinse çok normal bu durum ama gümüş kapak al kendine çok faydalı çoğu anne memnun. Ben göğüsten iki defa mastit oldum çok iyi bilirim açısını bol bol krem sür, birde kendi sütünle bebeği emzirmeden önce ıslat memenin ucunu

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Hemşire bana göğüsün kahverengi kısmını komple ver ağzına dedi ucunu emzirirsen yara olur dedi

Huru

Kayıtlı Üye
rank
Lansinoh krem, gümüş kapak, anne sütü öneriyorlar kuzum. Göğüs pedi kullanmayı ihmal etme
Gümüş kapak hariç hepsini kullandım canım da geçmiyor bir türlü

İlk gebeliğinse çok normal bu durum ama gümüş kapak al kendine çok faydalı çoğu anne memnun. Ben göğüsten iki defa mastit oldum çok iyi bilirim açısını bol bol krem sür, birde kendi sütünle bebeği emzirmeden önce ıslat memenin ucunu
Yok canım ilk değil 3. Bebis ama diğerlerinde yaşamadım böyle bir şey bebeğimi istediğim gibi emziremiyorum o yüzden mama da veriyorum mecburen

Lanolin kullandım ben geçti çok şükür
Lanolini en başta kullandım ama malesef fayda etmedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar