Sorum var Meme ucu yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Huru tarafından oluşturulan Meme ucu yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,335 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme ucu yarası
Konbuyu başlatan Huru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Huru

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar doğum sonrası meme ucu çatlakları oluştu bir çok ilaç kullanıyorum ama hala geçmedi canım çok aciyor bebeğimi emziremiyorum
2 ay çektim o acıyı, birde o şekilde kanlı kanlı emzirdim mama vermemek için. Kendiliğinden geçiyor bir süre sonra

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar doğum sonrası meme ucu çatlakları oluştu bir çok ilaç kullanıyorum ama hala geçmedi canım çok aciyor bebeğimi emziremiyorum
Geçmiş olsun gümüş kapak tavsiye ederim ucun nemli kalmasını sağlıyor bulabilirseniz alın trendyol da satılıyor yada eczanelere sorabilirsiniz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gümüş kapak hariç hepsini kullandım canım da geçmiyor bir türlü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım ilk değil 3. Bebis ama diğerlerinde yaşamadım böyle bir şey bebeğimi istediğim gibi emziremiyorum o yüzden mama da veriyorum mecburen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lanolini en başta kullandım ama malesef fayda etmedi
Birde gümüş kapak dene istersen kuzum inşallah tez vakitte geçer

Nes1234

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuan bulabilir misin bilmem ayva bulursan çekirdeğini çıkarıyorsun fincana koy üzerine biraz su beklesin jel oluyor göğüs uçlarına sürüyorsun hiç bir krem işe yaramıyor. Ben ilk gebelikte kanıyordu.bu hamileligimde ayva çekirdeklerini biriktirdim buzluğa attim yenidogum yaptım sürer sürmez öyle iyi geliyor ki yara falan olmadı

Huru

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuan bulabilir misin bilmem ayva bulursan çekirdeğini çıkarıyorsun fincana koy üzerine biraz su beklesin jel oluyor göğüs uçlarına sürüyorsun hiç bir krem işe yaramıyor. Ben ilk gebelikte kanıyordu.bu hamileligimde ayva çekirdeklerini biriktirdim buzluğa attim yenidogum yaptım sürer sürmez öyle iyi geliyor ki yara falan olmadı
Yaptım canım o da fayda etmedi sanirim gebelikte covit oldum hastanede yattım yoğun bakımda da kaldım çok ilaç verdiler cildim kurumuş olabilir hassaslaşmis sanirim umarım gecer

Tüm sayfalar yüklendi.