Memeye dokununca ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Memeye dokununca ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,092 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Memeye dokununca ağrı
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sol mememe dokununca ağrı oluyor sadece dokununca ağrı oluyor hepsinde ağrı olmuyor bir kısmında sadece koltuk altı tarafında olan bölgede oluyor . Başına böyle bişey gelen varmı annişler acil yazın

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sol mememe dokununca ağrı oluyor sadece dokununca ağrı oluyor hepsinde ağrı olmuyor bir kısmında sadece koltuk altı tarafında olan bölgede oluyor . Başına böyle bişey gelen varmı annişler acil yazın
Canım valla benim hamilelik belirtim böyle olmuştu dokununca ağrıyordu sende başka bişeyde olabilir 🤷‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sert mi peki göğüüsn bebeğini bol bol o göğüsünle emzir mastit başlangıcı olabilir canım benimde ilj öyle başladı 1 gün sonrada ateş başladı önlemini al bol bol o göğüsünde emzir canım geçmiş olsun. Sıcak su ile yıka ve böyle sırt üstü uzan göğüsünü ufala yavaşça benim öyle geçti ama en etkilisi emzirmek

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 24 gün oldu bebeğimi emziriyorum yazmayı unuttum bunu annişler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım valla benim hamilelik belirtim böyle olmuştu dokununca ağrıyordu sende başka bişeyde olabilir 🤷‍♀️
Ben doğum yapalı 24 gün oldu canım 😊

Sert mi peki göğüüsn bebeğini bol bol o göğüsünle emzir mastit başlangıcı olabilir canım benimde ilj öyle başladı 1 gün sonrada ateş başladı önlemini al bol bol o göğüsünde emzir canım geçmiş olsun. Sıcak su ile yıka ve böyle sırt üstü uzan göğüsünü ufala yavaşça benim öyle geçti ama en etkilisi emzirmek
Yok sert değil Ayşem

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Süt tikanmasi diye birşey var kuzum ağrıyan bölgeye ılık suyla masaj yap bebeğini emzirirken ağrıyan bölgeden göğüs ucuna doğru yavaşça masaj yap süt akışını hızlandırır çok geçmiş olsun umarım geçer ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum süt çok birikmiş olabilir içinde iyice bitene kadar emzir

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle olmuştu canım sol göğsümde koltuk altımdan beri acıyprdu bol bol emzirdim öyle geçti benim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle olmuştu canım sol göğsümde koltuk altımdan beri acıyprdu bol bol emzirdim öyle geçti benim
Ayyy iyiki yazdın balım çünkü internetten yazdım çok kötü şeyler çıktı çok korktum bide halsizim baş ağrım var biraz grip belirtileri var ağrıyla birlikte bunlarda var

Geçmiş olsun canım 🤲
Çok sağol balım çok teşekkür ederim 😊

Kuzum süt çok birikmiş olabilir içinde iyice bitene kadar emzir
Bol bol emzirmeye çalışıyorum ama benim oğluş çok uyuyor yaaa uyanmıyor ki emzireyim gamzem 😕

Süt tikanmasi diye birşey var kuzum ağrıyan bölgeye ılık suyla masaj yap bebeğini emzirirken ağrıyan bölgeden göğüs ucuna doğru yavaşça masaj yap süt akışını hızlandırır çok geçmiş olsun umarım geçer ☺️
Çok teşekkür ediyorum balım 😊 inşallah geçer 🥰

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy iyiki yazdın balım çünkü internetten yazdım çok kötü şeyler çıktı çok korktum bide halsizim baş ağrım var biraz grip belirtileri var ağrıyla birlikte bunlarda var

Çok sağol balım çok teşekkür ederim 😊

Bol bol emzirmeye çalışıyorum ama benim oğluş çok uyuyor yaaa uyanmıyor ki emzireyim gamzem 😕

Çok teşekkür ediyorum balım 😊 inşallah geçer 🥰
Canım oğluşun uyanmasa bile süt poşetleri var eczaneden al onlara sağıp buzluğa at ilerde hem lazım olur göğsün tam boşalmamış ondan ağrı yapıyor ben sıcak suyla yıkayıp masaj da yaptım öyle rahatlamıştı

Tüm sayfalar yüklendi.