Sorum var Menü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Menü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Menü
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Amin kuzum inşallah teyzesi ateşi düştü çok şükür sen nasılsın
Çok şükür ben de iyiyim Bugün özele gittim hastaneye Bebeğimin sağlık durumunu ve cinsiyetini tam net öğrenebilmek için cinsiyeti kız mış teyzesi Çok şükür o da iyi ben de iyiyim Rabbim seni ve Umut'u Anneni de iyi etsin inşallah daima seviliyorsun bebeğim canımın içi dünyanın en güzel annesi🥰🥰🤲😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanımlar hayırlı akşamlar neler yapıyorsunuz, bugün menüde neler var bakalım☺
Ben tavuklu patates, bulgur pilavı ve yayla çorbası yaptım tatlı olarakta muhallebili kedi dili pasta yaptım ☺
Yalnız var ya şu menü postunu çok seviyorum çok merak ediyorum Acaba kim ne yapmış kimi zaman da tüyo alıyorum hahahahahhahahah😂😂😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben tavuklu patates, bulgur pilavı ve yayla çorbası yaptım tatlı olarakta muhallebili kedi dili pasta yaptım ☺
Pirinç pilavı , patatesli karnabahar yemeği , sarımsaklı yoğurtlu biber, salata vardı kuzum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok şükür ben de iyiyim Bugün özele gittim hastaneye Bebeğimin sağlık durumunu ve cinsiyetini tam net öğrenebilmek için cinsiyeti kız mış teyzesi Çok şükür o da iyi ben de iyiyim Rabbim seni ve Umut'u Anneni de iyi etsin inşallah daima seviliyorsun bebeğim canımın içi dünyanın en güzel annesi🥰🥰🤲😘😘

Yalnız var ya şu menü postunu çok seviyorum çok merak ediyorum Acaba kim ne yapmış kimi zaman da tüyo alıyorum hahahahahhahahah😂😂😂
Kurban olurum sana ya ben maşallah kız teyzesi oluyorum Allah'ım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️ rabbim her daim mutlu etsin seni

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kurban olurum sana ya ben maşallah kız teyzesi oluyorum Allah'ım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️ rabbim her daim mutlu etsin seni
Yaaaa çok teşekkür ederim bitanem....Allah razı olsun .Rabbim umut paşayı sana bağışlasın inşallah sizi çok seviyorum iyiki tanısmışım sizlerle..Okadar çok alıştım ki size ya bağımlılık yaptınız resmen 😂😂😂ya çok sevdim hepinizi🥰🥰🥰🥰🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaaaa çok teşekkür ederim bitanem....Allah razı olsun .Rabbim umut paşayı sana bağışlasın inşallah sizi çok seviyorum iyiki tanısmışım sizlerle..Okadar çok alıştım ki size ya bağımlılık yaptınız resmen 😂😂😂ya çok sevdim hepinizi🥰🥰🥰🥰🥰
Allah razı olsun canım bende seni çok sevdim güzel tatlı anne🥰🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çoktan yemiştir herkes ama yinede menümu soyliyim bende köfte patates dünden kalan yayla çorbası hoşaf 🥰 tatlı da sütlaç var dün yapmıştım seninde ellerine sağlık canım 🥰

Beni de sevdin mi kız doğru söyle 🤩🤩🤩

Tüm sayfalar yüklendi.