Sorum var Menü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Menü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Menü
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Allah razı olsun canım bende seni çok sevdim güzel tatlı anne🥰🥰
CNmm🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çoktan yemiştir herkes ama yinede menümu soyliyim bende köfte patates dünden kalan yayla çorbası hoşaf 🥰 tatlı da sütlaç var dün yapmıştım seninde ellerine sağlık canım 🥰

Beni de sevdin mi kız doğru söyle 🤩🤩🤩
Hahahahaha tabiiki alyamm niye sevmiyim 🥰🥰hepinizin yeri bnde ayni

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
CNmm🥰

Hahahahaha tabiiki alyamm niye sevmiyim 🥰🥰hepinizin yeri bnde ayni
Seni iyi tanımıyorum ama ablani tanıyorum sayılır yani iki yıldır buradayım nedense gamzeyi yakın buluyorum kendime ağır kendi halinde biri sende ona benziyosundur🥰o yüzden seni de seviyorum 😘😘🌹❤️

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bende çiğköfte yedim birde brovni yapmıştım caylada onu yedim yeter ya sıkılıyom bu ara yemek yapmaktan hergun birinize gelsem🤣🤣🤣 ne güzel olur

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Seni iyi tanımıyorum ama ablani tanıyorum sayılır yani iki yıldır buradayım nedense gamzeyi yakın buluyorum kendime ağır kendi halinde biri sende ona benziyosundur🥰o yüzden seni de seviyorum 😘😘🌹❤️
Teşekkür ederim canım benim 🥰

Bende çiğköfte yedim birde brovni yapmıştım caylada onu yedim yeter ya sıkılıyom bu ara yemek yapmaktan hergun birinize gelsem🤣🤣🤣 ne güzel olur
Hemen gel hatta yarın bnden başla cnm😂😂😂🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı akşamlar neler yapıyorsunuz, bugün menüde neler var bakalım☺
Ben tavuklu patates, bulgur pilavı ve yayla çorbası yaptım tatlı olarakta muhallebili kedi dili pasta yaptım ☺
Eline sağlık canım afiyet olsun size bizde nohut pilav turşu ve patlıcan yoğurtlaması vardı tatlı olarak yalancı tiramisu yaptım

Tüm sayfalar yüklendi.