Sorum var Merak eden her kezden Allah razi olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Merak eden her kezden Allah razi olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 770 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merak eden her kezden Allah razi olsun
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
türkiyem büyük geçmiş olsun İçim yaniyor depremi bende yasadim allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun Ölenlerin mekani cennet yarali olanlar iyleşir,🙏
Sen nerelerdesin ne yaptın Malatya bitti ya hala enkaz da çok kişi var hava soğuk 😢

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aylem iyi.çok şükür kizim da iyi korktu biraz sen nasilsin kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiz çok sükür Allahim korudu sizler nasılsınız şuan vandayim dün 4 gibi geldik sen nasılsın nerdesin? Çoçuklar aylen iymi?

İyiz çok sükür Allahim korudu sizler nasılsınız şuan vandayim dün 4 gibi geldik sen nasılsın nerdesin? Çoçuklar aylen iymi?
Çok şükür kuzum Allah'ım iyilikler versin inşallah bende iyiyim şükür Allah razı olsun

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
amin canim iyumisin?
Sagol canım iyi olmaya çalişiyorum sen nasilsin?

Sen nerelerdesin ne yaptın Malatya bitti ya hala enkaz da çok kişi var hava soğuk 😢
Canim çok şükür iymisiniz? Nerdesiniz Aylen iymi? Kalbim parçalaniyor yüregim yaniyor oturup kalkıp dua edelim. Ben şuan vandayim

Canim çok şükür iymisiniz? Nerdesiniz Aylen iymi? Kalbim parçalaniyor yüregim yaniyor oturup kalkıp dua edelim. Ben şuan vandayim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sagol canım iyi olmaya çalişiyorum sen nasilsin?

Bende Bursa'ya geldim.ama en ufak bir şeyde kaçıyoruz korkuyoruz ya ne yapalım iyi desek yalan olur aklımız herkeste

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar