Merhaba güzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Merhaba güzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,460 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba güzel anneler
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum kaç aylık
Kuuzm daha çok küçük 2 aylık olmasına 1
Maşallah kuzum kaç aylık
51 günlük kuzum☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kitap okumaya çalışıyorum canım kızım parçalıyor 😊 sonunda tartışıp kitabı yerine koyuyoruz 🤣
Kaç yaşında kizin kuzum😂 zamanla oturur daha küçük sanırım el kol da rahat durmayınca zor

Ben kitap okumaya çalışıyorum canım kızım parçalıyor 😊 sonunda tartışıp kitabı yerine koyuyoruz 🤣
Kaç yaşında kizin kuzum😂 zamanla oturur daha küçük sanırım el kol da rahat durmayınca zor
Canım kaç aylık bebeğin
51 günlük cnm zaten simdiden kitap okumak onların gelişimi açısından çok önemli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende masal okudum kızıma dediğin gibi can kulağı ile dinledi ve gözlerimin taa içine bakarak dinledi çok hoşuma gitti ya 😁🥰 senin oglusunds pek sevmiş anlasilan

Saol cnm benim çok şükür suanlik iyi sen nasılsın 🥰😘
😍😍aynen canım minik fındıkta çok sevmiş belli 😍😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuuzm daha çok küçük 2 aylık olmasına 1
51 günlük kuzum☺️

51 günlük cnm zaten simdiden kitap okumak onların gelişimi açısından çok önemli
Yaa evet küçükmüş kuzum ya 🥰

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeklerinize kitap okuyor musunuz? :)
Ben bugün başladım bebegime kitap okudum benim tatlı meleğim çokta güzel dinledi annesini 🥰🥰🥰
Bizde de ben değişik sesler çıkarttığımda hoşuna gidiyor aynısını yapmaya çalışıyor biz genellikle agu magu hıgı konuşuyoruz sürekli ayın 11 inde 3 egireceğiz bizde inşaallah

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeklerinize kitap okuyor musunuz? :)
Ben bugün başladım bebegime kitap okudum benim tatlı meleğim çokta güzel dinledi annesini 🥰🥰🥰
Valla kuşum benim okumaya pek vaktim olmuyor 😅ama telefondan açıyorum bişeyler hikaye olsun yasin süresi ayetel kürsi olsun açıyorum dinliyor güzel güzel paşam ama ilk oğlumda yapardım farklı farklı kitaplar alır okurdum oğluma can kulağı dinlerdi☺️

Yaa ben yerim o minnak cadıyı şuan o tartışma gözümde canlandı Bi an güldüm baya 😅rabbim acısını göstermesin inş cnm ☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.