Merhaba güzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Merhaba güzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba güzel anneler
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeklerinize kitap okuyor musunuz? :)
Ben bugün başladım bebegime kitap okudum benim tatlı meleğim çokta güzel dinledi annesini 🥰🥰🥰
Bende okumayı düşünüyorum çünkü bu bebekte şimdiden algılama, konuşma konusunda çok fayda sağlıyormuş 🤗🤗🥰🥰 sürekli emzirirken konuşuyorum ben öyle güzel bakıp dinliyor ki yiyecek gibi oluyorum yaa 😍😍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bende okumayı düşünüyorum çünkü bu bebekte şimdiden algılama, konuşma konusunda çok fayda sağlıyormuş 🤗🤗🥰🥰 sürekli emzirirken konuşuyorum ben öyle güzel bakıp dinliyor ki yiyecek gibi oluyorum yaa 😍😍
Aynen bende o yüzden okuyorum balım 🥰 zaten konuşunca bile seni dinliyirsa kitap okurken de dinler 😍. Artık büyüyorlar ve bazı şeylerin farkna varıyorlar 🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende o yüzden okuyorum balım 🥰 zaten konuşunca bile seni dinliyirsa kitap okurken de dinler 😍. Artık büyüyorlar ve bazı şeylerin farkna varıyorlar 🥰
Evet hatta elimi önünde hareket ettiriyorum bir sağa bir sola takip ediyor elimi öyle bakıyor en ufak bişey olsun elimi yakaliyor yaa başka birşey evlat ya aşk 💜💜🥰🥰🧿

Tüm sayfalar yüklendi.