Merhaba güzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Merhaba güzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba güzel anneler
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuşum benim okumaya pek vaktim olmuyor 😅ama telefondan açıyorum bişeyler hikaye olsun yasin süresi ayetel kürsi olsun açıyorum dinliyor güzel güzel paşam ama ilk oğlumda yapardım farklı farklı kitaplar alır okurdum oğluma can kulağı dinlerdi☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa ben yerim o minnak cadıyı şuan o tartışma gözümde canlandı Bi an güldüm baya 😅rabbim acısını göstermesin inş cnm ☺️
İnan balım hepimiz aynıyız pek vakit bulamıyoruz bebeklerden vakit buldukça işte ☺️ bir seyelr yapmaya çalışıyoruz bebislerimiz için bende senin yaptığın gibi arada dua yada başka şeyler açıyorum telefondan dinliyor ☺️

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
İnan balım hepimiz aynıyız pek vakit bulamıyoruz bebeklerden vakit buldukça işte ☺️ bir seyelr yapmaya çalışıyoruz bebislerimiz için bende senin yaptığın gibi arada dua yada başka şeyler açıyorum telefondan dinliyor ☺️
Öyle cnm bide iki çocuklu olunca zor oluyor 😂büyük oğlumu uyuttum masal anlatıyordum baktım uykuya dalmış tam rahat oturacak derken küçük oğlum uyandı şimdi onu emziriyorum Bi yandan yazıyorum Bi yandan yasin süresi açık dinliyor😂☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Öyle cnm bide iki çocuklu olunca zor oluyor 😂büyük oğlumu uyuttum masal anlatıyordum baktım uykuya dalmış tam rahat oturacak derken küçük oğlum uyandı şimdi onu emziriyorum Bi yandan yazıyorum Bi yandan yasin süresi açık dinliyor😂☺️
Ya kıyamam senin işin daha zor ben bı tane ile uğraşırken gece pilim bitiyor baya zorlanıyorum😂iki olursa dusunemiyirum halimi

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende yatarken hep ninni söylüyorum şimdi ben kızıma ninni söylerken oda biraz ögre miş bana eşlik ediyor gündüzleri de tv den yada yutuptan şarkıları açıyom kızımda çok seviyor hem eşlik ediyor hen oynuyor bu arada kızımda bu ay 2 bitirdi bizdede böyle😄😄

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim güç veriyor cnm ben hep diyordum ben basıl iki çocukla nasıl yaparım ederim diyordum ama elhamdülillah çok güzel gidiyor şimdilik☺️
Tabiki rabbim o kuvveti anneye veriyor illaki☺️ ne güzel bı yandan ikincisi de var bakıyorsun ben uzun süre düşünmüyorum ama olsaydı büyütmekte isterdim ..anne olmak zor ama güzel bir duygu

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki rabbim o kuvveti anneye veriyor illaki☺️ ne güzel bı yandan ikincisi de var bakıyorsun ben uzun süre düşünmüyorum ama olsaydı büyütmekte isterdim ..anne olmak zor ama güzel bir duygu
Ayn cnm annelik bambaşka bir şey tarifi zor ama güzel bence biraz zaman ayır kendine bebişine ondan sonra yapasrsın Bi kardeş kızçene☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ayn cnm annelik bambaşka bir şey tarifi zor ama güzel bence biraz zaman ayır kendine bebişine ondan sonra yapasrsın Bi kardeş kızçene☺️
Bakalım hayırlısı ile kuzum ☺️

Bende yatarken hep ninni söylüyorum şimdi ben kızıma ninni söylerken oda biraz ögre miş bana eşlik ediyor gündüzleri de tv den yada yutuptan şarkıları açıyom kızımda çok seviyor hem eşlik ediyor hen oynuyor bu arada kızımda bu ay 2 bitirdi bizdede böyle😄😄
Maşallah 🥰🧿

Çok iyi yapmışsın canım bizim ağlak pek uslu durmuyor, sakin olduğunda gözlerine bakarak konuşuyoruz sık sık sonra çıldırma saatleri 😂😂
Düzelir zamanla kuzum ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.