MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN "SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN \"SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,856 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN \"SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hoş buldum Demetcim 🥰 Nasılsın canım bebisle araniz nasıl ☺️
Şükür iyiz caniko bebişle aramız da iyi teyzesi şuan doğurdum yatırdim hemen uyucam bende 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah
Cox tesekur ederim abla.ben Azeriyem.Rusiyada kaliyorum mide bulantim cok napiyim siz ne yapdiniz?
Ah ah ben baya çekmiştim geçmiş olsun balim memnun oldum bu arada ben çubuk yiyordum çubuk kraker canım

Ah
Cox tesekur ederim abla.ben Azeriyem.Rusiyada kaliyorum mide bulantim cok napiyim siz ne yapdiniz?
Ah ah ben baya çekmiştim geçmiş olsun balim memnun oldum bu arada ben çubuk yiyordum çubuk kraker canım vardı yeni geçti şükür canım
Kabızlık var mı canım ondan olur

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Şükür iyiz caniko bebişle aramız da iyi teyzesi şuan doğurdum yatırdim hemen uyucam bende 🤣

Ah
Ah ah ben baya çekmiştim geçmiş olsun balim memnun oldum bu arada ben çubuk yiyordum çubuk kraker canım

Ah
Ah ah ben baya çekmiştim geçmiş olsun balim memnun oldum bu arada ben çubuk yiyordum çubuk kraker canım vardı yeni geçti şükür canım
Oyy Allah daha iyi etsin canım 🤲 Bizde aynı sekilde canım alt değiştirildi, doyuruldu, gaz çıkarıldı ve uyutuldu görev tamamdır komutanım. Tam olarak bu moddayım 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.