MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN "SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN \"SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,853 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN \"SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Maşallah Kuzum O Zaman Çok İyi Ne Güzel🤩🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyyy Mariyam Hadi İnşallah Bana Yoldaş Olursun 😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kız deme öyle Ali'yle çok zor 🤦🤦 😢 bide bel ağrım var şuan tedavi görüyorum iğne oluyorum bebeğimle çok zor olur, bide az önce bir posttaki msjlari okudum Allah'ım ne güzel şeyler yazmışlar intihar edesim geldi resmen 😭😂😂😂😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Oyy maşaALLAH daha minnacık bi melek❤
Teyzesi daha çok küçük 😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız deme öyle Ali'yle çok zor 🤦🤦 😢 bide bel ağrım var şuan tedavi görüyorum iğne oluyorum bebeğimle çok zor olur, bide az önce bir posttaki msjlari okudum Allah'ım ne güzel şeyler yazmışlar intihar edesim geldi resmen 😭😂😂😂😂😂
Kuuzm test yaptinmi peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar