MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN "SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN \"SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,201 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı MERHABA GÜZEL ÇİCEKLERİM HERKEZ TOPLANSINNNN \"SOHBET EDELİM BU SESİZLİK BOZULSUN ARTİK HAYDİ CANLANALIM HERKEZ DAVETLİDİR 😍😍😍♥️♥️♥️♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Günaydın 🍯 Bal Mariyam Hoşgeldin Çook Şükür Ben İyiyim Sen Nasılsın Ali'm Nasıl ❤️😍
Hoşbuldum aşkım benim ♥️😘 rabbim daha iyi etsin inşallah 🤲♥️ ben nasılım inan hiç bilmiyorum 😂 nasıl hissetmeliyim ne düşünmeliyim bilmiyorum 🤦 Ali iyi çok şükür kuzum, canımı okuyor resmen bir sürü değişik huy çıkarmış baş edemiyorum çok inatçı ya 😭😂😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hoşbuldum aşkım benim ♥️😘 rabbim daha iyi etsin inşallah 🤲♥️ ben nasılım inan hiç bilmiyorum 😂 nasıl hissetmeliyim ne düşünmeliyim bilmiyorum 🤦 Ali iyi çok şükür kuzum, canımı okuyor resmen bir sürü değişik huy çıkarmış baş edemiyorum çok inatçı ya 😭😂😂😂
Allah'ım Sanada İyilik Sağlık Versin İnşallahh Birtanem Yerime Öp Güzel Annesi😘😘😘🤩🤩🤩😍🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Annem var arada annem gidiyor Kiz kardeşlerim geliyor annemle aynı şehirde oturuyoruz canim
Maşallah Kuzum O Zaman Çok İyi Ne Güzel🤩🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım çok sağol 🤲 öptüm bile teyzesi oda ellerinden öper ♥️😍 Hülyam eşim ikinci bebek diye tutturdu ne yapacam bilmiyorum hamileyim galiba 🤦
Ayyyy Mariyam Hadi İnşallah Bana Yoldaş Olursun 😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.