Merhaba hamisler ❤️ bı sorum olacaktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Farugun annesi tarafından oluşturulan Merhaba hamisler ❤️ bı sorum olacaktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,327 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hamisler ❤️ bı sorum olacaktı
Konbuyu başlatan Farugun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryen kaçıncı haftada yapılıyor kızlar ben şuan 32 haftaligim günler geçmek bilmiyor 🤣🤣🤣 herşey yolunda giderse 40 kadar bekletirmi acaba 🤔
38 +5 te yapıldı benim sezeryan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilkinide belden oldum ama size tavsiyem genel anestezi daha tehlikeli rabbim yardımcımız olsun içeri alsalar eşime yalvarıyorum beni yanlız bırakma diyede almıyorlarmış
Belden yapıldı banada çok korkuyordum ama memnunum , hiç bi yan etki yaşamadım hemen ayaklandım darısı hepinizin başına

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryen kaçıncı haftada yapılıyor kızlar ben şuan 32 haftaligim günler geçmek bilmiyor 🤣🤣🤣 herşey yolunda giderse 40 kadar bekletirmi acaba 🤔
Bende 39 hafta 1 günlük yaptım benimle birlikte 3 kadın daha sezaryen yaptı çocuklarını kuveze koydular ben bilerek 1 hafta erteledim şükür bebeğimi doktor geldi saglıklı dedi alıp beraber getirdim ve bu benim 4. Sezeryanım ne kadar gec alırsanız o kadar iyi

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkinide belden oldum ama size tavsiyem genel anestezi daha tehlikeli rabbim yardımcımız olsun içeri alsalar eşime yalvarıyorum beni yanlız bırakma diyede almıyorlarmış
Kesinlikle katılıyorum bende ilk hamileligimde genel anestezi aldım boyle varya mal gibiydim ne bebeklerimin o ilk anlarını yakalayabildim dünyada değildim sanki ağrısı sızı da cabasi o yuzden bakalim bu hamileligimde insaallah belden olurum ama merak ettigim bisey var kriterleri mi var yani neye gore doktor genel anestezi yada belden uysuturmali yapiyo merak ediyorum açıkçası bilen varmı

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum bende ilk hamileligimde genel anestezi aldım boyle varya mal gibiydim ne bebeklerimin o ilk anlarını yakalayabildim dünyada değildim sanki ağrısı sızı da cabasi o yuzden bakalim bu hamileligimde insaallah belden olurum ama merak ettigim bisey var kriterleri mi var yani neye gore doktor genel anestezi yada belden uysuturmali yapiyo merak ediyorum açıkçası bilen varmı
Şuanda zorunda kalmadıkça genel anestezi yapmıyorlar diye biliyorum canım çünkü riskleri bivhayli fazlaymış kızımda belden olduğum halde heycandan bayılmışım tansiyonum fırlamış 🥰🥰 odamda gördüm sadece sesini hatırlıyorum inşallah bundada bayılmamda görürüm bebeğimi 🤣🤣🤣

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuanda zorunda kalmadıkça genel anestezi yapmıyorlar diye biliyorum canım çünkü riskleri bivhayli fazlaymış kızımda belden olduğum halde heycandan bayılmışım tansiyonum fırlamış 🥰🥰 odamda gördüm sadece sesini hatırlıyorum inşallah bundada bayılmamda görürüm bebeğimi 🤣🤣🤣
Ahh canim ya kiyamam bende bayılmam insaallah heyecandan mi desem korkudan mi kendimde olursam korkum olur ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar