Merhaba kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Soru \/ Cevap kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan Merhaba kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,649 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Soru \/ Cevap
Konu Başlığı Merhaba kizlar
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ağzı, dili olan konuşuyor valla. Milleti hiç takma ne yaparsan yap memnun olmazlar yine laf edecek bişey bulurlar. Önemli olan kendine güzel görünmen ve sağlıklı olman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tatli anneler artik sokaga cikmak bile istemiyorum her kes dalga gecee gibi aa nekadar kilo almissin memelerin ne kadar buyusmis Kocan kesin seni bosar kendine bakmasan die sinir edyorlar nasil zayiflarim biraz yardim edin
Bu insanları anlamıyorum ya dış kapının dış mandallari ama masalalh her şeye muhalefet oluyorlar🤦🏻‍♀️. Maşallah kilon da iyi yanı goguslerinde bir zahmet büyük olsun çocuk emziriyorsun. Ne bekliyorlar anlamıyorum ki zayıf olsan ne den boylesin derler kilolu olsan neden böylesin kimseyi memnun edemezsin bu devirde ki etmek zorunda da degilsin takma kuzum sen kimseyi 😘

Tatli anneler artik sokaga cikmak bile istemiyorum her kes dalga gecee gibi aa nekadar kilo almissin memelerin ne kadar buyusmis Kocan kesin seni bosar kendine bakmasan die sinir edyorlar nasil zayiflarim biraz yardim edin
Ya şu hamileleri ve yeni doğum yapmış kadınların moralini bozmayı çok seviyorlar herhalde. Sen takma kuzum boşver bebeğime süt olsun diye bol bol yiyorum de boşverrrr takma

Tüm sayfalar yüklendi.