Merhaba kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Merhaba kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,613 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet birtanem iyi çok şükür ailesi beni çok sucluyor kimse benim ne çektiğimi bilmiyor niye çocuk yaptın keske olmasaydı dediler
Utanmazlar derler güzelim herşeyi derler sen soylenenlere asla kafana takma umut senin nir mucizen ve mucizen 4 elle saril bunu lafını sakin unutma

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Utanmazlar derler güzelim herşeyi derler sen soylenenlere asla kafana takma umut senin nir mucizen ve mucizen 4 elle saril bunu lafını sakin unutma
Aşkım aslında hiç uzulmuyirum mucizem var iyiki beni ayakda tutan umutum var birazdan adliyeye gitcem dilekçe vermeye

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin asenam amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum birşey demedi sürekli cocugumu benden kaciriyorsun diyor
Ya kuzum tabili verme ama çocuğunu onada göster mahkemede bunu söylese her şey senin zararına olur ortada bir çocuk var ve sen onu babasına göstermek zorundasın 😘. Onun için gerekirse haftada iki kez bir araya gelmek de zorundasın o yüzden kendi aleyhine bir şeyler yapma eşin bu durumu kullanır ileri de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar