Merhaba kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Merhaba kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,609 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem gelmiyor çekişmeli olarak acsz dediler o zaman yapcak birşey yok o zaman öyle olacak
Bak ne yapto da bu hale geldiniz bilmiyorum ama eşinin seni sevdiğini önceki yazdığın yazılardan anlayabildiğim kadar biliyorum bir yan yana gelip konuşsanız belli ki o ayrılmak istemiyor çekişmeli olan boşanma 3 4 yıl sürüyor beredeyse bu psikolojiyi kaldırabilecek misin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bak ne yapto da bu hale geldiniz bilmiyorum ama eşinin seni sevdiğini önceki yazdığın yazılardan anlayabildiğim kadar biliyorum bir yan yana gelip konuşsanız belli ki o ayrılmak istemiyor çekişmeli olan boşanma 3 4 yıl sürüyor beredeyse bu psikolojiyi kaldırabilecek misin
Ayşem bana bir söz söyledi çok ağır kaldıramıyorum bunu ağır geliyor bana

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim insan sinir anında çok ağır kelimeler kullanabiliyor hepimizde olmuştur illaki canım özür diledi mi pişmanlık duydumu sen ona bak canım bak uzun süredir bebek bekliyodunuz rabbim nasip etti ona bu haksızlığı yapmayın yazık günah o meleğe 🥺bı çocuğu babasız büyütmek kolay değil inşallah sorunu tez zamanda çözersiniz inan çok üzüldüm 🙄🤲dua edicem saba inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sinir anında ağızdan her şey çıkıyor hülyam bak eşim değil ama ben bile sinir anında çok ağır konuşurum sonra pişman olup özür dilerim eşin hiç özür filan diledi mi bak ı kasar yıl evlisiniz oğlunuz var birtane bir söz uğruna yuvanı yıkma derim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok özel değilse ne dedi cnm seni bu kadar bezdirdi bu adam arkadaşlarında dediği gibi bebek için o kadar üzüldün uz
Kuzum ben sana daha sonra yazarim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sinir anında ağızdan her şey çıkıyor hülyam bak eşim değil ama ben bile sinir anında çok ağır konuşurum sonra pişman olup özür dilerim eşin hiç özür filan diledi mi bak ı kasar yıl evlisiniz oğlunuz var birtane bir söz uğruna yuvanı yıkma derim
😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar