Sorum var Merhaba kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şəfəq tarafından oluşturulan Merhaba kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba kızlar
Konbuyu başlatan Şəfəq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oyy maaşallah olsun umutuma 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😅ya bizimkiler erkenci kuşlar😄 seninki nekadar doğmuşdu?

35+6 da yani bir saatle 35+6 diyebilirim ve 2250 gram canım seninki

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar nasılsınız? Kaç zamandı yoktum vakit bulamıyordum uygulamaya girmeye kızım beni çok yoroyu kucak isdiyo ağlıyordu yatdığında hemen bi iş koşdoruyurum kaç zaman olmuş bakalım nasılsıbız
Merhaba kuzum şükür iyiyim ben aynı vallaha beni bıraktığın gibiyim kızın nasıl iyidir inşallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Oyy maaşallah olsun umutuma 💕

Teşekkür ederiz bal teyzemiz prensesim nasil

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
35+6 da yani bir saatle 35+6 diyebilirim ve 2250 gram canım seninki
Ben 36+3gunde oldu 2400 hemen hemen aynılar ya çok kuçukdu hasdanede bi çıkarım elbiselerini bakıyım belki bi sorunu var deye anlatamam resmen ağladım ya ben evde bu çocuğa nasıl bakacam buruş buruşdu kırmızıydı. Evə geldim bezini deyişdim yudum poposunu öyle bi becerdimki annelik böyle bişeymiş anneme baba annesine bile vermeye korkurdum olar benim çocuğuma bakamazlar deye 20gun resmen kocağımdan yere koymadım yatdı yanından ayrılmadım çok şukur şikmdi çocuk olmuş 😄

Merhaba kuzum şükür iyiyim ben aynı vallaha beni bıraktığın gibiyim kızın nasıl iyidir inşallah
Çok şukur canım biraz hasdalanmış öksuruyo onun dışında şukur iyi. İnşaallah iyi olursun canım napyosun sen ?

Çok şukur canım biraz hasdalanmış öksuruyo onun dışında şukur iyi. İnşaallah iyi olursun canım napyosun sen ?
Teşekkür ederiz bal teyzemiz prensesim nasil
Prenses öksuruyo onun dışında iyi şukur canım 💋 sen napdın kocanla ayrıldınmı

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ben 36+3gunde oldu 2400 hemen hemen aynılar ya çok kuçukdu hasdanede bi çıkarım elbiselerini bakıyım belki bi sorunu var deye anlatamam resmen ağladım ya ben evde bu çocuğa nasıl bakacam buruş buruşdu kırmızıydı. Evə geldim bezini deyişdim yudum poposunu öyle bi becerdimki annelik böyle bişeymiş anneme baba annesine bile vermeye korkurdum olar benim çocuğuma bakamazlar deye 20gun resmen kocağımdan yere koymadım yatdı yanından ayrılmadım çok şukur şikmdi çocuk olmuş 😄

Prenses öksuruyo onun dışında iyi şukur canım 💋 sen napdın kocanla ayrıldınmı
Oyy aynı bizde öyleydik kıyamam ya zorla büyüdüler sağ salim de büyürler insallh canım 💕🤲 evet evlat çok güzel Allah'ım esirgesin bnmde üzerini değişirken ödüm kopuyordu kız daha şeyi poposu tam şekil almamıştı buruşuk su teni karaydi 😂😂 şimdi bebek oldular tam masallah

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Oyy aynı bizde öyleydik kıyamam ya zorla büyüdüler sağ salim de büyürler insallh canım 💕🤲 evet evlat çok güzel Allah'ım esirgesin bnmde üzerini değişirken ödüm kopuyordu kız daha şeyi poposu tam şekil almamıştı buruşuk su teni karaydi 😂😂 şimdi bebek oldular tam masallah
Maşaallah

Çok şukur bugunumuze bana hayla ruya gibi geliyo 10yıllık hasret bitdi inanamıyorum her kızıma bakanda rabbim çok şukur diyirom rabbim evlatlarımızı kötu insanlarla karşılaşdırmasın 🤲❤️
Şimdi kızıma elbiseleri iyi duruyo 😅 hepsi bol bol duruyodu

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Maşaallah

Çok şukur bugunumuze bana hayla ruya gibi geliyo 10yıllık hasret bitdi inanamıyorum her kızıma bakanda rabbim çok şukur diyirom rabbim evlatlarımızı kötu insanlarla karşılaşdırmasın 🤲❤️
Şimdi kızıma elbiseleri iyi duruyo 😅 hepsi bol bol duruyodu
Evett 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.