Sorum var Merhabalar Birşey Sormak İstiyorum

• Konbuyu başlatan Duygunun annesi
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygunun annesi tarafından oluşturulan Merhabalar Birşey Sormak İstiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 995 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhabalar Birşey Sormak İstiyorum
Konbuyu başlatan Duygunun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall
D

Duygunun annesi

Guest
Haklisin. Nebilim erkekler için degersisiz bizle oldukları zaman bir üfleme bir pufleme bizle oturup birşey yapmak istemiyorlar. Baktığım zaman bizle olmaynca daha mutlulular daha neseliler biz birşey desek yanlış anlıyorlar umursamiyorlar . Sürekli yorgunum deyip uyuyorlar . Bize dusmanmışız gibi davranıyorlar. Bizde böyle yaptklari anlasın diye birşey yapmaya çalışıyoruz ben napiyorum sen niye böyle yapıyorsun deyip uzaklasiyorlar demiyorlar ben bu kadına böyle yapiyorum kadın mutsuz oluyor diye. Anca kendileri iyi kendileri mükemmel. Kendilerinden iyisi yok. Nebilim bir çok şey yani biz bunları haketmyrz bu ne kadara kadar devam edecek bilmiyorum dünya çok kötü bı alemde hakszliklarla dolu.

D

Duygunun annesi

Guest
Eşler surekli birbirlerini kandırıp aldatiklari için öyle oluyor kimilerine düşman catlatmak icin sırf mutluymuş gibi rol oynuyorlar aslında kimse mutlu deyil bu Anne ve babalarının rahatliklarindan kaynaklanıyor
Doğru söylüyorsun cnm erkekler annelerini babalarını dinliyor bide ondn oluyorr

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Doğru söylüyorsun cnm erkekler annelerini babalarını dinliyor bide ondn oluyorr
Çogu evlikteki sıkıntılr bundan olyo ztn 3 şahıslar anne baba akraba dışardan bri vs araya girdi eşlerin arası bozuluyor en iyisi hrkstn uzak olmk kfa öyle rahat olr ancak brzda eşten gçiyo aslında eş kmsenn krşmsına izin vermezse kmsede karışamaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşler surekli birbirlerini kandırıp aldatiklari için öyle oluyor kimilerine düşman catlatmak icin sırf mutluymuş gibi rol oynuyorlar aslında kimse mutlu deyil bu Anne ve babalarının rahatliklarindan kaynaklanıyor
Sn nptn cnm boşanma davasını açtımı snnki

D

Duygunun annesi

Guest
Çogu evlikteki sıkıntılr bundan olyo ztn 3 şahıslar anne baba akraba dışardan bri vs araya girdi eşlerin arası bozuluyor en iyisi hrkstn uzak olmk kfa öyle rahat olr ancak brzda eşten gçiyo aslında eş kmsenn krşmsına izin vermezse kmsede karışamaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sn nptn cnm boşanma davasını açtımı snnki
Haklisinn cnm eşten gecyr herşeyde ama eşler umursamiyorr maleseff onlar memnunlar boylee

Neden Evlilikler Böyle Neden Kimse Evinde Mutlu Değil.? Yorulduk artık
Canım valla bu aralar buralarda evlilikle alakalı çok post okur olduk maddi sıkıntılar manevi bazı durumlardan kaynaklıdır diye düşünüyorum ben artık çünkü dışarıda herşey ateş pahası evin erkekleri kara kara düşünüyor yani ne bileyim bunların etkisi çoktur diye düşünüyorum yanlış anlaşılmalar agrwiesiflikler falan hep bunlardan kaynaklı ve bu korona dan sonra afedersiniz ülkenin bir tarafı toparlanamadı yani insanlar hep bir tuhaf olmuş Allah yardım etsin dikkat edin evinizdeki huzurunuza mutluluğunuzu kimse için birbirinizi kırmayın şakaya gelmez

Tüm sayfalar yüklendi.